Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Moje dcera měla kvůli vám fialovou nohu! Paní Denisa se ostře pustila do společnosti Travel Service

Společnost Travel Service u části zákazníků nemá dobrou pověst.
Zdroj: profimedia.cz
Léto je čas dovolených. A mnozí Češi na dovolenou odletí někam k moři. Zaskočilo nás, kolik je na internetových diskuzích zloby a kritiky, která míří na společnost Travel Service. Některé příběhy jsou opravdu velmi silné a zarážející.

Koncem července museli cestující strávit na madeirském letišti 20 hodin, protože jejich letadlo kvůli špatnému počasí nevzlétlo. To se může stát. Ale cestující tvrdí, že pracovníci společnosti Travel Service se na ně vykašlali a nikdo s nimi nekomunikoval. „Cestující o zrušení letu nikdo neinformoval a zákaznický servis byl po několika hovorech nedostupný. Cestující poté museli nocovat na letišti,“ uvedl tehdy portál aktualne.cz.

S podobným obviněním nyní přišla paní Denisa Štichová. Ta se dokonce se společností Travel Service bude soudit. Paní Štichová je naštvaná, že ji nikdo neinformoval o zrušeném letu. Podle svých slov přišla o 1,5 dne dovolené a její dceři se špatně hojila nožička! Celé vyjádření paní Štichové najdete ve fotogalerii.

To jsou samozřejmě příběhy, které si žádají vysvětlení. Dotazy jsme zaslali na společnost Travel Service a čekáme na vysvětlení.

Pokud máte podobné příběhy, kdy vás poškodil přepravce, ozvěte se nám na adresu redakce@extra.cz.

Související články

Další články