Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Mohutný hrudník si ještě přifoukne! Tohle jsou žhavé snímky Lely Ceterové

+ Dalších 61 fotografií
obří dekolt
Playmate Lela Ceterová, sexy přítelkyně MMA zápasníka Karlose Terminátora Vémoly (33), se nedávno pochlubila na sociálních sítích svým novým, zvětšeným poprsím. Jenže jak to vypadá, se svým obřím objemem nekončí. Zápasník eXtra.cz přiznal, že touží, aby Lela si svá obří ňadra ještě "přifoukla".

Obří ňadra miluje. I to je důvod, proč Karlos Vémola touží po tom, aby jeho Lela se zvětšením už tak obřích ňader neváhala. „Já mám rád všechno velké, a tedy to, co se týká ženských tvarů, zejména hrudníku,“ řekl eXtra.cz slavný zápasník, který se stal i prvním Čechem, jenž zápasil v nejprestižnější MMA organizaci UFC.

Lela se netají tím, že plastiky obecně uznává. V zahraničí prodělala nedávno operaci za kulatých 100 tisíc korun. „Jedná se o speciální materiál, který mi bude do prsou dán, proto operaci absolvuji mimo Česko a Slovensko. Zákroků se obecně bojím, ale zvládám je,“ vysvětlila před zákrokem pro eXtra.cz. Také vyjádřila své obavy z narkózy, kterou prý špatně snáší.

Teď ji na přání svého partnera nejspíš čeká další. Její už tak obří prsa zřejmě brzy nahradí giga ňadra!

Mohlo by vás zajímat

Další články