Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mohou si za orální sex, svazování a bití sami? Češi zamilované dvojici vzkazují, že egyptská Hurghada není bezpečná!

+ Dalších 9 fotografií
Dva sedmadvacetiletí Češi odjeli na vysněnou dovolenou do egyptské Hurghady. Po Sabině ale plavčík na hotelu chtěl orální sex a jejího přítele pak Egypťané svázali a zmlátili. Dvojice šokující případ řeší přes ambasádu. Česká veřejnost ale Sabinu a Honzu do jisté míry nechápe. Egypt prý bezpečný není a není dobré tam jezdit.

Mluví se o tom pořád dokola. V Egyptě přestává být pro turisty bezpečno. Do země pronikají teroristé napojení na Islámský stát. Navíc není dobré se pohybovat mimo hotelové komplexy. V Egyptě se o slovo stále více hlásí tradiční islám a pro turistky z Evropy to může znamenat problémy na dovolené.

Něco podobného zažili také Sabina a její partner Honza. Plavčík chtěl po české turistce orální sex. Petr ho odmítnul a vrazil mu facku. A začaly obrovské problémy. Plavčík prý vzal sklenici a Honzovi rozrazil hlavu. Honza vyhledal lékaře a myslel si, že to nejhorší má za sebou. Jenže lidé z hotelu si na něj prý počkali. Chytili ho tři kluci a odtáhli do místnosti bez oken – psali jsme ZDE.

Petr nakonec boj o holý život přežil. Lékařská zpráva uvádí, že Honza měl na hlavě tržnou ránu, hematomy na rukou a lýtkách a otlaky po svázání… Celý případ dokonce řeší ministerstvo zahraničí.

Veřejnost v diskuzních fórech odsuzuje chování hotelového personálu v Egyptě. Zároveň ale lidé nemají moc pochopení pro turisty, kteří se v těchto dnech do Egypta vydávají. V živé paměti je případ účetní Lenky, kterou islamista v Egyptě ubodal.

„Nojo, 15 dní, all inclusive za 13 tisíc. To fakt do žádné jiné země není (možná ještě Tunisko), takže se tam vesele jezdí. Přitom tam není nic k vidění, moře a pláže špinavé, hlavně v Hurghadě, vedro k zalknutí a ještě hrozící nebezpečí. Holt je to levný,“ vzkazuje českému páru Anna Štrasová.

Také podle odborníků není Egypt top destinací, co se bezpečnosti týče. „Mě spíš udivují zástupci některých cestovek, kteří se tváří, že všechno je OK, že celý Egypt je bezpečný. Tam cítím snahu o maximální zisk než snahu turistům sdělit realitu. Celý Egypt rozhodně bezpečný není. Třeba takový Sinaj, tam to vře. A když si vezmete běžného egyptského řidiče autobusu, který vás veze třeba z Hurghady do Údolí králů, tak to je zážitek sám o sobě,“ uvedl pro eXtra.cz bezpečnostní expert Andor Šándor.

Související články

Další články