Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Mohli slavit 19 let od svatby: Manželství Brada s Jennifer rozbořila Angelina Jolie

+ Dalších 22 fotografií
Zničila jim vztah
 • Brad Pitt (55) a Jennifer Aniston (50) mohli v pondělí slavit už devatenácté výročí od svatby, klín mezi ně však před lety vrazila ctižádostivá a tehdy rovněž zamilovaná Angelina Jolie (44).
 • Nádherné a mladší herečce Pitt okamžitě podlehl a na Aniston se bez váhání vykašlal.
 • Už dlouhá léta se spekuluje, že Jennifer je do Brada stále zamilovaná a Angelině by nejraději vytrhala všechny vlasy.
 • Ani manželství Brada a Angeliny se však nedočká věčného trvání, dvojice se už přes dva roky v drsném sporu rozvádí.
 • Už devatenácté výročí svatby by slavili Brad Pitt a Jennifer Aniston, kdyby blonďaté herečce hollywoodského šviháka neodloudila Angelina Jolie. Záletu, jenž vyústil v dlouholeté soužití, ale předcházela láska jako trám.

  Psal se rok 1998, když na sebe Jennifer s Bradem poprvé natrefili. Padli si do noty a téměř bez zaváhání spolu začali randit. O dva roky později si řekli ano a ve své době byli nejsledovanějším manželským párem, kterým se mnozí rádi nechávali inspirovat. Nikdy spolu neměli děti a Aniston se prý dodnes mlátí do hlavy. Všechno totiž mohlo být jinak.

  label alt

  Brad, Jennifer a Angelina

  Jak šel s milostným trojlístkem čas:

  • 1998: Brad se seznámil s Jennifer
  • 2000: Svatba Brada a Jennifer
  • 2005: Natáčení Pana a paní Smithových, do hry vstupuje Angelina a Jennifer žádá o rozvod
  • 2006: Angelina a Brad mají dceru
  • 2008: Narodila se jim dvojčata, další tři děti adoptovali
  • 2014: Svatba Brada a Angeliny
  • 2016: Angelině přeskočilo a Brada poslala k vodě

  Láska jim jenom kvetla, než přišel osudný rok 2005. Brad natáčel film Pan a paní Smithovi, kde ztvárnil hlavní roli po boku Angeliny Jolie. Začal se psát příběh, jehož součástí už Jennifer nebyla. Brad s Angelinou románek popírali, ale všichni včetně jeho manželky už měli jasno. O rok později nakonec kápli božskou a přihodili i radostné oznámení, že spolu čekají miminko. Za pár týdnů se narodila dcera Shiloh (11), která nedávno zjistila, že se cítí spíš jako chlapec.

  Jennifer Aniston se zhroutil svět a není pouhou legendou, že Angelina jí dodnes nesmí přijít na oči. Nikdo se ani neodvažuje domýšlet, co by se jinak stalo.

  Brad Pitt si s Angelinou v dalších letech pořídil ještě dvojčata Knoxe (11) a Vivienne (11) a adoptovali Maddoxe (17), Zaharu (14) a Paxe (15).

  A zatímco Jennifer celé roky trucovala, teď si může na Brada posměšně ukazovat. I když se vzali až po devítiletém soužití roku 2014, už v roce 2016 totiž Angelinu udeřil do hlavy kulový blesk a Bradovi znenadání řekla, že je konec. Rozvádějí se už druhým rokem a hádky o dětech i majetku stále neberou konce. Jolie na to navíc doplácí i podlomeným zdravím. Nakonec se zdá, že Jennifer je v tomto trojlístku jedinou vítězkou.

  Jisté však je, že „co by, kdyby“ jí bude hlavou vrtat už napořád…

  Mohlo by vás zajímat

  Další články