Kamery ji údajně nezachytily během cesty ven. Policie prohledala dům, ve kterém dívka bydlela. Jeho sklep, půdu, popelnice u domu, blízké a široké okolí. NIC! Míša (12) má vypnutý mobil. „Do pátrání byli rovněž nasazeni i speciálně vycvičení psi na vyhledávání osob. Bohužel zatím bez výsledku,“ informuje Policejní magazín.

Dívka se nemohla propadnout do země! Nikdo ji neviděl, nikdo o ní neslyšel. Je ještě vůbec v republice? Nezvěstná je šestý den a situace začíná být nanejvýš kritická.

„Psali, že matka je divná. Nemohla ji někam prodat?“ píše jedna z komentujících na FB. Mnoho lidí zaráží fakt, že Míšina matka se netají obdivem k Hitlerovi a fascinuje ji nacistické Německo. Na FB vystupuje matka Míši jako Eva Braunová, tedy milenka Hitlera. Navíc v rámci pátrání odmítá pomoc médií. Na internet navíc dala znepokojující obrázek malé Míši v obležení flašek od piva. Více ZDE.

„Co babička v Rusku, nemohla odcestovat za ní?“ spekuluje další člověk. Biologický otec Míši je z Ruska. I když on sám přiznává, že vlastní dceru roky neviděl a situace se ho velmi dotýká.

Všichni se shodují na jednom – snad neskončila Míša v rukách nějakého psychicky nemocného člověka, který ji bude dlouhodobě týrat a držet v izolaci. Všichni doufají, že se naštvala na rodinu a utekla z domu.

Snad nejsou spekulace pravdivé a mladá dívka opravdu neskončila v rukou obchodníků s bílým masem.