Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Mohla být zmizelá Míša (12) prodána do zahraničí? Začínají se objevovat divoké hypotézy

Po Míše se stále usilovně pátrá!
+ Dalších 15 fotografií
Nemohla přeci jen tak beze stopy zmizet! Po pohřešované Míše Patricii Muzikářové (12) stále pátrá dvacetičlenný tým policejních specialistů a vyšetřovatelé stále prosí veřejnost o pomoc. Po dívce ale jakoby se slehla zem.

Kamery ji údajně nezachytily během cesty ven. Policie prohledala dům, ve kterém dívka bydlela. Jeho sklep, půdu, popelnice u domu, blízké a široké okolí. NIC! Míša (12) má vypnutý mobil. „Do pátrání byli rovněž nasazeni i speciálně vycvičení psi na vyhledávání osob. Bohužel zatím bez výsledku,“ informuje Policejní magazín.

Dívka se nemohla propadnout do země! Nikdo ji neviděl, nikdo o ní neslyšel. Je ještě vůbec v republice? Nezvěstná je šestý den a situace začíná být nanejvýš kritická.

„Psali, že matka je divná. Nemohla ji někam prodat?“ píše jedna z komentujících na FB. Mnoho lidí zaráží fakt, že Míšina matka se netají obdivem k Hitlerovi a fascinuje ji nacistické Německo. Na FB vystupuje matka Míši jako Eva Braunová, tedy milenka Hitlera. Navíc v rámci pátrání odmítá pomoc médií. Na internet navíc dala znepokojující obrázek malé Míši v obležení flašek od piva. Více ZDE.

„Co babička v Rusku, nemohla odcestovat za ní?“ spekuluje další člověk. Biologický otec Míši je z Ruska. I když on sám přiznává, že vlastní dceru roky neviděl a situace se ho velmi dotýká.

Všichni se shodují na jednom – snad neskončila Míša v rukách nějakého psychicky nemocného člověka, který ji bude dlouhodobě týrat a držet v izolaci. Všichni doufají, že se naštvala na rodinu a utekla z domu.

Snad nejsou spekulace pravdivé a mladá dívka opravdu neskončila v rukou obchodníků s bílým masem.

Mohlo by vás zajímat

Další články