Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Mohla být zmizelá Míša (12) prodána do zahraničí? Začínají se objevovat divoké hypotézy

Po Míše se stále usilovně pátrá!
Zdroj: Facebook
+ Dalších 14 fotografií
Nemohla přeci jen tak beze stopy zmizet! Po pohřešované Míše Patricii Muzikářové (12) stále pátrá dvacetičlenný tým policejních specialistů a vyšetřovatelé stále prosí veřejnost o pomoc. Po dívce ale jakoby se slehla zem.

Kamery ji údajně nezachytily během cesty ven. Policie prohledala dům, ve kterém dívka bydlela. Jeho sklep, půdu, popelnice u domu, blízké a široké okolí. NIC! Míša (12) má vypnutý mobil. „Do pátrání byli rovněž nasazeni i speciálně vycvičení psi na vyhledávání osob. Bohužel zatím bez výsledku,“ informuje Policejní magazín.

Dívka se nemohla propadnout do země! Nikdo ji neviděl, nikdo o ní neslyšel. Je ještě vůbec v republice? Nezvěstná je šestý den a situace začíná být nanejvýš kritická.

„Psali, že matka je divná. Nemohla ji někam prodat?“ píše jedna z komentujících na FB. Mnoho lidí zaráží fakt, že Míšina matka se netají obdivem k Hitlerovi a fascinuje ji nacistické Německo. Na FB vystupuje matka Míši jako Eva Braunová, tedy milenka Hitlera. Navíc v rámci pátrání odmítá pomoc médií. Na internet navíc dala znepokojující obrázek malé Míši v obležení flašek od piva. Více ZDE.

„Co babička v Rusku, nemohla odcestovat za ní?“ spekuluje další člověk. Biologický otec Míši je z Ruska. I když on sám přiznává, že vlastní dceru roky neviděl a situace se ho velmi dotýká.

Všichni se shodují na jednom – snad neskončila Míša v rukách nějakého psychicky nemocného člověka, který ji bude dlouhodobě týrat a držet v izolaci. Všichni doufají, že se naštvala na rodinu a utekla z domu.

Snad nejsou spekulace pravdivé a mladá dívka opravdu neskončila v rukou obchodníků s bílým masem.

Související články

Další články