Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Mohl se Jaroslav Šmíd (†47) vyhnout náhlé smrti? Varování dostal již před několika týdny!

Mohl se Jaroslav Šmíd (†47) vyhnout náhlé smrti? Varování dostal již před několika týdny!
Zdroj: Falcon
+ Další 2 fotografie
Jaroslava Šmída (†47) nejvíc proslavila komedie Doktor od jezera hrochů Zdeňka Trošky. Jeho smrt byla nečekaná a pro kolegy velkým šokem. V nemocnici podlehl zápalu plic, což ale v dnešní době není nemoc, která by zabíjela. Jak je možné, že jí mladý herec podlehl?

"Neustále přecházel nějaké chřipky a nachlazení, nikdy se pořádně nevymarodil a hned utíkal hrát do divadla, což je na tělo pořádný nápor," řekl zdroj deníku Blesk.

Opakované přecházení nemocí se podepíše na zdraví každého člověka. A to nemusíte být ani senior. "Už jednou takhle přecházel zápal plic, dokonce se nechal na revers pustit z nemocnice. To bylo přede dvěma měsíci, opět chtěl odejít hrát. Doktor mu tehdy řekl, jak je to nebezpečné, že je to nápor na srdce," prozradil Jaroslavův kolega.

Jaroslav Šmíd se o sebe podle kolegy nestaral a nevydržel na lůžku do úplného uzdravení. To se mu stalo osudným. Jeho tělo bylo oslabené, imunita na nule. Další nemoc tak herec bohužel neustál.

Šmíd se narodil v Třebíči, vystudoval brněnskou konzervatoř a pražskou DAMU. Působil v Činoherním studiu v Ústí nad Labem, odkud později odešel a až do nynějška hrál v pražském Švandově divadle. Herce nejvíc proslavila komedie režiséra Zdeňka Trošky Doktor od jezera hrochů. Objevil se i v seriálech Život na zámku, Nemocnice na kraji města po dvaceti letech, Místo nahoře, Ulice, V.I.P. vraždy nebo První republika.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy