Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Mohl na ní oči nechat: Syn Bolka Polívky pokukuje po Kordule Stropnické

Jan Polívka se zadíval na Kordulu.
Zdroj: Extra.cz/Martin Procházka
+ Dalších 9 fotografií
vztahy

Premiéru digitálně upraveného filmu Zapomenuté světlo na karlovarském filmovém festivalu si nenechala ujít Veronika Žilková (60) se svou dcerou Kordulou ani Bolek Polívka (72) se synem Janem. Právě Polívka s Žilkovou ve filmu hráli v hlavních rolích. Polívka junior na své vrstevnici Kordule mohl oči nechat. Že by přeskočila pověstná jiskra? Redaktoři eXtra.cz byli na místě.

Pestrá sešlost se dostavila na premiéru digitálně upraveného filmu Zapomenuté světlo na karlovarském filmovém festivalu. Dorazili představitelé hlavních rolí Bolek Polívka a Veronika Žilková a přivedli s sebou i své potomky. Kromě nich se na akci objevily i další známé osobnosti jako moderátor Marek Eben nebo herečka Zuzana Stivínová.

Jan pokukoval po Kordule

Syn Bolka Polívky Jan (16) se svými pohledy zaměřil na stejně starou Kordulu Stropnickou, které to na akci náramně slušelo. V jednu chvíli od ní neodtrhl zrak. Schyluje se zde k dalšímu páru dětí slavných rodičů?

Zajímavostí je, že ve filmu Zapomenuté světlo z roku 1996, který popisuje příběh vesnického faráře, jenž bojuje v době socialistického režimu se státními úředníky i vyššími církevními představiteli za záchranu chátrajícího kostela v horách, si kromě Žilkové střihla roli i její dcera Agáta Hanychová. Ta však na obnovené premiéře chyběla, v současnosti si užívá letních radovánek se svým novým partnerem Jaromírem Soukupem.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy