Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Mohl by být ten seznam ještě delší, Angelino Jolie? Toto jsou všichni její ex

Angelina Jolie: Toto jsou všichni její ex. Tipnete si, kolik jich bylo?
Zdroj: Profimedia, Showpix
+ Dalších 5 fotografií
Přehlídka ex

Postelí Angeliny Jolie (46) prošla neskutečně pestrá paleta mužů... a dokonce i jedna žena. Dokážete si tipnout, kolika ex se slavná herečka pyšní, a vzpomenete si, kolikrát už byla za svůj život božská Angie vůbec vdaná? Připomeňte si s námi její minulost!

Lásky jedné brunetky

Historie Angelininých vztahů je rozsáhlá a plná hollywoodských fešáků. Předtím, než si vzala svého hereckého kolegu Brada Pitta (57), měla pár dalších hojně medializovaných aférek. Vzpomenete si, které muže tato hypnotická kráska okouzlila? Málokdo si ale třeba vzpomene na to, že Brad není jediný muž, kterého kdy Angelina Jolie (46) pojala za manžela. Herečka byla vdaná ne dvakrát, ale rovnou třikrát!

Aktuálně je sice Angelina Jolie oficiálně svobodná a k žádnému vztahu se zatím nepříhlásila, rozvodové řízení s Bradem Pittem však není u konce. Zatím spolu o děti i majetek bojují pět let. Vychovávali spolu Maddoxe, Paxe, Zaharu, Shilon a dvojčata Knoxe a Vivienne. Děti jsou aktuálně v péči herečky. Jako důvod k rozvodu označila hvězda akčních filmů "neslučitelné rozdíly."

Jonny Lee Miller

S prvním manželem se božská Angie seznámila během natáčení filmu Nebezpečná síť. Svatbu pojala herečka poměrně výstředně, namísto bílých princeznovských šatů oblékla černé kožené kalhoty a bílé triko, na kterém měla krví napsáno Jonnyho jméno. Pár ale moc dlouho šťastný nezůstal, rozvod přišel už v roce 1999.

Jenny Shimizu

"Kdybych si nevzala Jonnyho, určitě bych se provdala za Jenny," řekla herečka v rozhovoru pro Girlfriends magazine na adresu modelky Jenny Shimizu (54). S tou chodila ještě předtím, než potkala svého prvního manžela. Kdo ví, zda by jim manželství vydrželo déle...

Timothy Hutton

Skoro se zdá, že se Angelina zamiluje do každého, s kým točí film. Když potkala v roce 1997 během natáčení snímku Ruce od krve herce Timothyho Huttona (61), okamžitě to dali dohromady. Svůj románek ale nikdy nepotvrdili oficiálně.

Mick Jagger

Možná netušíte, že Angelinu okouzlil i zpěvák z Rolling Stones. Mick Jagger (78) jí zamotal hlavu, když pro něj účinkovala ve videoklipu Anybody Seen My Baby. "Trochu mě děsí - a to já rád," svěřil se hudebník.

Billy Bob Thornton

Během natáčení snímku Bláznivá runway se Angelina seznámila se svým druhým manželem, Billy Bobem Thorntonem (66). Ten kvůli Angie odkopl svou snoubenku, slavnou herečku Lauru Dern. Pár zamířil před oltář po roce randění. Oba pak nosili na krku ampulky s krví toho druhého. Na náš vkus trochu upíří (nebo psycho) romantika.

Nicolas Cage

V roce 2000 pracovala Angelina na filmu 60 sekund po boku lamače všech ženských srdcí Nicolase Cage (57). Vážný vztah to prý ale nebyl, jenom malá aférka.

Colin Farrell

Angelina se měla také pobavit s hercem Colinem Farrellem (45), se kterým se setkala během natáčení filmu Alexander. Opět ale nešlo o žádný vážný vztah a Angelina vztah oficiálně nepotvrdila.

Jared Leto

Během natáčení filmu Alexander si měla Angelina zašpásovat i s hudebníkem a hercem Jaredem Leto (49). Angelina vztah ale opět oficiálně nepotvrdila.

Val Kilmer

Aby toho nebylo málo, herečka se během natáčení filmu Alexander seznámila ještě s Valem Kilmerem (61), který přiznal, že byl do herečky zamilovaný. Ta ale romanci nepotvrdila. Jak by také mohla, v té době už adoptovala své první dítě.

Brad Pitt

S Bradem se herečka potkala během natáčení akční komedie Pan a paní Smithovi. Zbytek už známe. Herec opustil svou manželku Jennifer Aniston (52) a pár začal adoptovat děti o sto šest. Kromě toho si upekli i tři vlastní. V roce 2014 zamířili před oltář, o dva roky později už ale žádala Angelina o rozvod, který se táhne dodnes.

Související články

Další články