Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Moët party ve Varech: Luxus na každém kroku, na královnu večera aspirovala Myslivcová

Zdroj: archiv
+ Dalších 18 fotografií
festival a ženy
Filmový festival v Karlových Varech je tradičně nejen přehlídkou filmů, ale také rób či šperků na českých i zahraničních celebritách. Tím nejluxusnějším a nejúžasnějším večírkem ze všech byla i letos Moët party. Představte si dokonalost, vynásobte ji pěti a dostanete zhruba obrázek, jak to na tomto famózním mejdanu vypadalo.

Kdo v českém showbyznysu něco znamená, musí být na Moët party. Tato přímá úměra už platí několik let a samozřejmě ani letošní ročník filmového festivalu není výjimkou. Kdybyste se drtivé většiny hostů zeptali na nejlepší film, asi by vám neodpověděli nebo by potřebovali přítele na telefonu. Tady jde o něco jiného, aby TAM prostě byli. To se počítá. Zdaleka přitom nejde jen o dámy, které ve svých luxusních róbách doplněných blyštivými šperky doslova září.

Ladí s nimi i pánové, kteří v přehlídce večerních toalet nezůstávají v hotelu Imperial pozadu a ke svým drahým polovičkách většinou skvěle pasují. Právě zde najdete to nejúžasnější, co festival nabízí. Není se tedy čemu bavit, že tentokrát dorazili například Simona Krainová s manželem, Sandra Nováková, exprezident Václav Klaus, manželé Jančaříkovi, Marek Ztracený, Iva Kubelková, Beata Rajská, Eva Samková s přítelem, Filip Renč a celá řada dalších osobností.

Někomu to slušelo více, někomu méně. Kdybychom měli vypíchnout hvězdy, které nás zaujaly, pak určitě volíme Českou Miss Leu Šteflíčkovou a influencerku Dominiku Myslivcovou. Právem se mohou považovat za královny večera. Paradoxní je, že když byla Šteflíčková zvolena královnou krásy, růžová blondýnka (tentokrát výjimečně zvolila jinou barvu šatů, ovšem i tak vypadala úchvatně) seděla v porotě.

Na akci ji doprovodila maminka Natalie, která vedle ní vypadala jako sestra. Holt jablko nepadá daleko od stromu.

Ředitel společnosti Moët Hennessy Czech Republic Ján Kotúč a ředitelka agentury (která organizaci akce zajišťovala) paní Magdalena Marešová mohou být s průběhem akce spokojeni na jedničku.

Související články

Další články