Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Modýlek z Love Islandu ovládl Survivor. Pítr zachránil tým celebrit před umrznutím

+ Dalších 6 fotografií

Petr Havránek alias Pítr z Love Islandu předvedl, že se rozhodně neztratí ani v divoké džungli. A jeho výkon ocenil i moderátor Ondřej Novotný, podle kterého hodně podceňovaný hezounek překonal prozatímní strop Survivoru, co se přežití týká. Jako jedinému ze všech soutěžících v historii českého Survivoru se mu totiž podařilo bez křesadla rozdělat oheň. 

V popisu povolání má hvězda reality show, i proto Petr Havránek, který se proslavil jako Pítr z Love Islandu, nebudil během prvních minut soutěže Survivor téměř žádný respekt. A to i s ohledem na to, že ve chvíli, kdy s druhým týmem prohrálo mužstvo celebrit první týmovou výzvu a přišli tak o zásoby jídla a křesadlo, tak když dostali možnost si vzít do svého tábora alespoň tři věci, Havránek sáhl místo po křesadlu po hrnci s poklopem, což se stalo terčem posměchu.

Hrnec nad křesadlo

I Novotného ale smích přešel. A to poté, co se Havránkovi podařilo právě díky hrnci, přesněji řečeno poklopu od hrnce, rozdělat oheň. “Bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsme mohli udělat. Pomohlo nám to ke všemu. Mačeta ke kokosům a k tomu nejdůležitějšímu hrnec,” pochlubil se před další výzvou herec Václav Matějovský.

Pak si slovo vzal hrdina týmu celebrit, který se pro bezradnou a zhýčkanou VIP sebranku v popředí s věčně hladovým Petrem Švancarou postaral o to nejdůležitější - oheň. Sice se netajil tím, že na YouTube zkoumal, jak rozdělat oheň, teorie se ale od praxe diametrálně lišila.

Mistr přežití

“S Vaškem jsme šest hodin třeli dřevíčka, pak nás shodou náhod napadlo, že díky poklici by se dalo odrazit světlo. Zkusil jsem to večer, ale světlo bylo nízko, tak jsem to zkusil zase ráno. Celou dobu to bylo beznadějné, ale žár byl nesnesitelný a věděl jsem, že je to o tom, kdy to chytne,” popsal své myšlenkové pochody Havránek, z jehož výkonu byl u vytržení hlavně Ondřej Novotný.

“Je to velký výkon. Řekl bych, že největší v historii Survivoru. Co se týká přežití, rozbil jsi prozatímní strop,” chválil ho Novotný.

Necháme se tedy překvapit, zda šlo o ojedinělý případ, anebo Pítr, na rozdíl od Nathana, který loni zkolaboval a ostrov opustil předčasně, zachrání čest soutěžících Survivoru. Zatím je na dobré cestě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy