Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Modrý tým v MasterChefu je prokletý: Třetí drtivá prohra za sebou srazila soutěžící na kolena

Zdroj: MasterChef archiv
+ Dalších 9 fotografií
masterchef
Dnešní třetí výzva MasterChefa se konala na venkově. Kapitánkou červeného týmu se stala Ivka a modrého Pavel, který s kapitánstvím z minulých kol nemá dobré zkušenosti. Pavel navíc již dopředu avizoval, že tentokrát by o to rozhodně nestál. O modrém týmu se říká, že je prokletý, ale první výzvu a výhodu naštípaného dřeva získal modrý tým a tím všem stouplo sebevědomí. Jestli si někdo myslel, že tato pekelná výzva bude pro soutěžící jednoduchá, tak byl na omylu.

Dnešní MasterChef Česko byl plný ohně. Soutěžící se pokusili pokořit další venkovní výzvu, a to v kempu Fuego, do kterého je pozval bývalý finalista MasterChefa Marek Pavala. Než začali vařit, museli si ale sami rozdělat oheň a nasekat dřevo. A ukázalo se, že tohle byl pro kuchaře opravdu oříšek.

„Asi nejvíc stresující výzva, kterou jsem zatím zažil,“ komentoval svůj slabý výkon u rozdělávání ohně Omar, jehož tým se tak hned na začátku dostane do velkých nesnází. Tím to ale neskončilo, s narůstajícím stresem se Omar začal dost nebezpečně ohánět sekerou.

Porotu situace značně znervóznila. „Já se začínám bát o Omara,“ přiznal Radek Kašpárek „Ty vole, Omare bacha! Na ty nohy! Já se vážně o něj bojím, nedělám si legraci,“ pozoroval jeho počínání s neklidem i Honza Punčochář

„Já myslím, že za chvíli mezi nás prostě ta sekera vletí,“ zhrozil se Radek. Horor nakonec musel zachránit jiný soutěžící. Omar se však ve zpovědnici strachu poroty vysmál.

Suverén Pavlína

Pavlínu lidi buď milují nebo nenávidí. Pro někoho je příliš přecitlivělá a ufňukaná. Další si myslí, že jde jen za svým snem. I tentokrát se dostala ve svém týmu do křížku, protože něco chtěla dělat jinak. Nakonec ji musel srovnat kapitán.

Vítězem ohnivé výzvy se nakonec stal tým červených a to už potřetí. I když první chod měl lepší tým modrých, tak druhý chod zase lépe sedl červeným a dezert to rozhodl. Tým červených tak další kolo stráví na balkoně a automaticky pokračují.

Tým modrých opět prohrál a už nyní je jasné, že v příštím kole bude muset jeden z nich partu opustit. Kdo tipujete, že to bude?

Související články

Další články