Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Modrooký krasavec z Talentu boduje: Horký favorit Daniel Zappi dostává ženy na kolena

Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
česko slovensko má talent
Už za pár chvil můžeme na obrazovkách televize Prima sledovat velké finále pořadu Česko Slovensko má talent. Po dlouhých třech měsících plných talentové zábavy je to konečně tady. Dnes se rozhodne, kdo z devíti finalistů zvítězí a vyhraje tak nejenom pohádkovou výhru. Jedním z velkých favoritů je i Daniel Zappi (35), který uchvátil porotu a diváky svým neuvěřitelně skvostným hlasem a zejména dámské publikum dostal na svůj roztomilý vzhled.

Do finálového kola postoupilo celkem devět finalistů, mezi nimiž jsou zpěváci, tanečníci, ale i akrobati. Televizní diváci mají na sociálních sítích samozřejmě jasno o favoritech, kteří by mohli celou soutěž vyhrát.

Miláčkem publika je jedenáctiletý hoch Samuel Rychtár. Ten všechny ohromil, když se zjevil na jevišti s kytarou a zazpíval píseň, kterou sám složil. A podle horkých favoritů je jasné, že letošní Česko Slovensko má talent ovládly děti.

Dalším horkým kandidátem na vítězství jsou totiž osmiletá Katja a jedenáctiletý Nikita. Nadějná dvojice pochází z Ukrajiny a za pomoci dvou provazů předvedli číslo, jaké v soutěži nemá obdoby. Posledním hodně diskutovaným je pětatřicetiletý hezoun Daniel Zappi.

Daniel Zappi uchvátil porotu a diváky svým neuvěřitelně skvostným hlasem. Talentovaný zpěvák je v civilu italsko-britský učitel. Hudebník má slušnou fanouškovskou základnu hlavně u žen. Jeho modré pronikavé oči dostaly na kolena nejednu divačku.

Dámy mají ale smůlu. Zpěvák má ženu, dvě děti a je spokojený. „Nečekal jsem takový úspěch u žen. Ale četl jsem spoustu komentářů a byl jsem velmi překvapený některými reakcemi. Pro mě to ale není podstatné, pro mě je důležité, že se lidem líbí moje práce, ať jsou to ženy, muži, staří, mladí, to je jedno,“ řekl před časem s tím, že chystá turné po Česku a Slovensku.

Mohlo by vás zajímat

Další články