Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Modroocí lidé nekradou! Je frajer s blankytným pohledem tou nejlepší volbou?

Máte taky modré oči?
Věděli jste, že barva očí o vás prozradí i to, jakou máte duši? Pokud patříte k modrookým lidem, můžete si oddechnout, jste poctiví a lidé vás milují. Jaké jsou ale vaše špatné vlastnosti? My to víme!

Modroocí lidé patří k velmi krásným a zajímavým osobám. Modrá barva dodává osobě něhu a jemné rysy. Také se dá tvrdit, že jde o světlé typy lidí a jejich energie je tak trochu studená. Zajímá vás ovšem, jakou mají duši?

NEKRADOU

Jemnost a něha, které jim jejich oči dodávají, je činí poctivými a hodnými lidmi. Rozhodně od nich tedy nemusíte čekat žádné podrazy ani levárny. Jde o přátelské bytosti, které se za vás vždy postaví a rády vám nabídnou pomocnou ruku.

DEPRESE

Bohužel mají tito lidé často sklon k depresím a špatným náladám. Studená modrá barva vychází i ze studeného místa v duši. Proto nejde o příliš energické osoby. Pokud má modrooký člověk problém, stává se z něj pesimista, který přestává bojovat za lepší zítřky.

SMUTEK

Právě lidé s touto barvou očí mají zvláštní smutek v duši a nedokáží své štěstí prožívat plnými doušky. I když jsou na vrcholu, nepřijde jim to dostatečné a už přemýšlejí, co by se dalo zlepšit. Naučit takového člověka být šťastný je tedy běh na dlouhou trať.

Mohlo by vás zajímat

Další články