Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

MÓDNÍ VZLETY A PÁDY MONIKY KOBLÍŽKOVÉ: Co si přítelkyně Leoše Mareše dokáže někdy vzít na sebe, je opravdu trapas!

Monika to někdy prostě nevychytá.
+ Další 4 fotografie
Partnerka Leoše Mareše (40) Monika Koblížková (34) je brána za módní ikonu. Ale jak se říká, i mistr tesař se občas utne. Bohužel to platí i o módní redaktorce, která většinou vypadá na jedničku s hvězdičkou, ale občas si všichni přítomní říkají, co si to ta ženská dokázala vzít na sebe.

Po boku našeho nejbohatšího moderátora musí jeho přítelkyně vždy vypadat jako ze žurnálu. Leoš se nebojí pustit chlup a zaplatit své milé to nejdražší, co jen může být. Většinou to také dopadne na jedničku. Ale ne vždy je to nejluxusnější to nejhezčí, co si může holka vzít.

Bohužel i Monika občas šlápne vedle a i s pomocí stylisty pak vypadá třeba jako v divném županu. Řeč je teď o finále modelingové soutěže Elite Model Look, kam přišla v doprovodu Mareše, ale vypadalo to, jako by zrovna vstala a zapomněla si na sobě pyžamo.

Někdy experimentuje i s účesem, což by taky moc dělat neměla, takové falešné mikádo z ní udělalo zbytečně starší ženštinu podivného vzhledu. Ale zase klobouk dolů před tím, že se nebojí riskovat a podstoupí proměnu, i když ví, že ji lidé pomluví.

Teď se pojďme podívat, kdy se to krásné brunetce s dokonalou postavou povedlo a kdy to zas byl takový přešlap, že už by se příště radši stát neměl.

Mohlo by vás zajímat

Další články