Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Módní výstřelky porotců ze SuperStar: Na Ewě se stylisté vyřádili, Pagáčová se polepšila

Porota SuperStar 2021.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
SuperStar 2021

V neděli večer proběhl další díl pěvecké show SuperStar. A stejně jako v každém díle, i nyní diváci netrpělivě čekali, co si na sebe oblečou porotci a moderátorka Ewa Farna (28). Kromě toho se také rozhodlo, kterých šest finalistů postoupí dále. Nakonec show opustili věčně usměvavý Adam Janota a také čerstvě zasnoubený Ladislav Hunka.

Druhý finálový večer se představilo osm finalistů, kteří předvědli své výkony. Ale kromě finalistů se lidé zaměřili i na porotu a moderátorku Ewu Farnou (28) a na to, co měl každý z nich na sobě. Zdá se, že na Ewě se tento večer stylisté pořádně vyřádili. Pomyslnou štafetu tak přebrala po Patricii Pagáčové a jejích žlutých šatech à la Spongebob.

Farne vybrali stylisté šaty, které měly dlouhé průsvitné rukávy a zbytek byl lemován korálky. Jelikož měly šaty rovný střih, vypadala v nich zpěvačka neohrabaně. Kdyby zvolili pásek či úplně jiný střih, udělali by lépe. Ani výška stojáčku zpěvačce příliš nelichotila, spíše usekla Ewě krk. I přesto, že vypadala jak vypadala, byla jakožto moderátorka velmi vtipná. A celý večer oživila.

Habera byl ležérní a Mareš sametový

Porotci na tom byli o poznání lépe, co se týče outfitů. Leoš Mareš (45) si vzal tmavě zelený sametový oblek, který mu velmi slušel a rozhodně tím nic nezkazil. Ten doladil ještě stříbrnou broží. Zpěvák Pavol Habera (59) si vzal světle modrou košili a vypadal jako vždy ležérně, ale stále elegantně a stylově.

Marián Čekovský (44) zvolil asi nejextravagantnější outfit ze všech mužů. Měl červené sako se třpytivými rukávy a černými klopami. Znak na jeho saku připomínal z dálky znak Nebelvíru z kouzelnické série Harry Potter. K saku si vzal červené brýle, kterými doladil celý outfit.

Pagáčová se umírnila

Co se týče žen v porotě, herečka Patricie Pagáčová (32) si vzala zajímavě střižené sako-šaty s odhaleným ramenem ve fuchsiové barvě. Ty doladila o podobně barevné šperky. Vypadala rozhodně mnohem lépe, než v minulém kole, kdy si vzala výstřední šaty s puntíky. Zpěvačka Monika Bagárová (27) měla velmi extravagantní a masivní šperky, které však v kombinaci s minimalistickými šaty s tenkými ramínky vypadaly velmi dobře.

Postoupila šťastná šestka

V dnešním díle SuperStar předvedlo svůj výkon osm zpěváků. Show nakonec opustili Ladislav Hunka a Adam Janota. Do dalšího kola dále postupují Nikolas Bitkovskij, Elizabeth Kopecká, Adam Pavlovčin, Katarína Štohrová, Petr Jiran a Marietta Mareková.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy