Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Módní vychytávky podle Kate a Meghan: Buďte neodolatelná jako obě vévodkyně

Jaké vychytávky používají v královské rodině?
+ Dalších 123 fotografií
Chystáte se na důležitou akci, nebo chcete pouze zachovat své "já" v dokonalém elegantním stylu. Tyto malé dodatky od vévodkyně Kate, které samozřejmě používá už v královské rodině i Meghan, vám určitě pomohou. Díky nim budete za každých okolností zářit noblesou a každé faux pas se vám vyhne. Jaké vychytávky to jsou?

Tyto praktické pomůcky Kate vymyslela potom, co se jí stal nejeden trapas a módní přešlapy si zažila na vlastní kůži před zraky několika lidí. Moc dobře ví, že být členkou královské rodiny a být pod neustálým drobnohledem není vždy snadné. Jak tedy bojovat s módními nedudy?

1) Ladný krok Vyjít si naboso je největší módní faux pas, které může dáma z vyšších vrstev udělat. To samé platí i pro nás, obyčejné smrtelníky, kteří se chystají na společenskou událost, ples, svatbu a jiné. Punčocháče jsou prostě základ! Kate s Meghan ale vědí, že pohodlí je základ a punčochy v lodičkách nedrží celý den na svém místě. Používají proto speciální punčošky, které mají spodní část gelovou, čímž nekloužou. Tuto vychytávku si klidně můžete vyrobit i doma sama!

2) Sukně Každá z vás to určitě zná. Procházíte se po ulici jako dáma v sukýnce a najednou zavane vítr a vám vykukuje celá zadnice do širého okolí. Toto žádná dáma přeci nechce zažít. Co však proti zrádnému větru dělat? Meghan to prostě vychytala. Nosí speciálně upravené sukně s malým našitým závažím na spodní části sukně tak, aby držela přesně na tom místě, kde chce.

3) Dokonalý účes Vévodkyně Kate je známá tím, že si v poslední době velmi oblíbila drdůlky. Ty však během dne ztrácejí svůj tvar a z pořádného bobku je po celém dni rozteklá zmrzlina. O vycpávkách jste určitě slyšely. Stačí je dát pod vlasy a máte vystaráno. Váš účes bude celý den vypadat, jako byste zrovna přišly od kadeřnice.

4)Tělové body Jedním ze základů nejen šatníku královské rodiny, ale všech žen by mělo být kvalitní body. Toto speciální prádlo by mělo být v barvě vaší kůže. Nejenže schová každý nelichotivý záhyb pod šaty, ale pro případ, že by vám chtělo něco vykouknout, nevykoukne. Tento kousek musí každá pravá dáma mít!

Máte také nějakou speciální vychytávku, kterou používáte? Podělte se o ni v komentářích.

Mohlo by vás zajímat

Další články