Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Módní vychytávky letošního jara a léta

Zdroj: oficiální zdroj
Pro letošní sezónu se módní značky a návrháři vytasili množstvím nádherných vychytávek, které by neměly uniknout žádnému oku milovnice módy. Nahlédněte s námi pod pokličku těch nej...

1. Stylové plastové boty

Nemyslíme nějaké hnusné boty do vody, které si ještě pamatujete z výletů s rodinou (a řízky) do Chorvatska. Myslíme designové vychytávky od brazilských značek Melissa a Zaxy. Nebo třeba ty nejhezčí balerínky z nové plastové kolekce Crocs.

Boty Melissa nejspíše znáte pro jejich design, který tvoří ti nejvyhlášenější světový návrháři a designéři, jako třeba Karl Lagerfeld nebo Vivienne Westwood. Boty Melissa navíc voní úžasnou bonbónovou vůní a jsou vyrobeny z patentovaného materiálu Melflex, a tak opravdu nejde o žádný obyčejný plast. Melissy tak skvěle obepnou vaši nohu a cítíte se, jako byste běhala po obláčku :)

I značku Crocs u nás známe jako ty nehezké plastové dřeváky, které nosíme na zahradu nebo do raftu na vodu. Jenže tahle americká značka vyrábí desítky nádherných designů, které stojí za hřích a v České republice dlouho nebyly k sehnání. Na www.different.cz vám teď ale vybírají a objednávají přesně ty kousky, které si milovnice obouvání v USA a západním světě užívají a my jsme k nim u nás neměli přístup. A navíc ta pohodlnost? Tu si vaše nohy opravdu zamilují.

2. Metalické designy

Metalické designy najdeme letos skoro u každé módní značky. Každá žena se chce občas trochu blýsknout a módní návrháři to letos vycítili. Třeba značka Converse, která je známa svými skvělými klasickými teniskami, jež nesmí chybět v botníku žádné milovnice (ale ani milovníka) módy.

Například bílé Converse jsou nejprodávanějším typem bot této světové značky. Ale letos se Converse vytasila s designy stříbrnými, bronzovými, zlatými nebo metalickými v kombinaci s plátnem či kůží. Dokonce metalický design můžeme najít i na taškách a doplňcích této americké značky.

3. Oboustranné kabelky

Kdo by neměl rád, když zaplatí jen jednou, ale dostane dvě věci? A přesně tohle v sobě skrývají oboustranné kabelky. Jeden den vyrazíte s černou kabelkou a druhý den si ji prostě převrátíte naruby a jdete do ulic s kabelkou červenou.

Můžete si kabelku změnit podle nálady. Nebo si ji třeba sladit k botám. Když zjistíte, že ty černé jsou od včera polité vínem, tak co byste je myla. Prostě si vezmete jiné a převrátíte kabelku na druhou stranu.

Během pár sekund vyčarujete úplně nový kousek vašeho šatníku. A přesně tyhle vychytávky my máme rádi. Když ještě vypadají opravdu luxusně, tak není co řešit ;)

4. Barevné letní šaty a kabelky

Letos konečně návrhářům došlo, že jaro a léto je období barev. Období, kdy se chceme smát, grilovat s přáteli, popíjet na rozpálené terásce a mít radost ze života. A to chceme promítnout i do našeho oblečení. Španělská značka Desigual se do barev nenechá dlouho přemlouvat, tak je originálními letními šaty a kabelkami známá po celém světe. Kabelky Desigual jsou prostě snem každého, kdo miluje originalitu a španělský temperament.

Ale třeba i designéři v klasických značkách jako Calvin Klein letos kabelky polili barvami. A to nemyslíme, že by na ně nechtěně zvrhli pár plechovek barvy na plot. Kabelky Calvin Klein v kolekci jaro/léto 2017 celkově stojí za hřích. Tahle nadčasová luxusní značka módních doplňků letos určitě nezůstala v koutě a kabelky Calvin Klein si získávají srdce mnoha opravdových milovnic módy.

Už je to pár let po revoluci, která přerušila dobu, kdy jsme se tu všichni museli schovávat, aby si na nás raději někdo neukázal a neudělal nám ze života peklo. Teď je naopak doba, kdy každý můžeme ukázat, jak se cítíme a co na světě nejvíce milujeme.

Můžeme si stoupnout s hlásnou troubou na náměstí a křičet. A nebo je tu móda, která je k tomuto skvělý prostředek. Prostřednictvím módy může každý svému okolí a světu ukázat, jaký je jeho styl a jak se zrovna cítí. A tak když vykouknou paprsky sluníčka, nebojte se usmát a nebojte se barev. Ať už v krásných šatech Desigual nebo s kabelkou Calvin Klein.

Vstupte na www.different.cz a udělejte si radost Protože si to zasloužíte!

Související články

Další články