Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Módní přešlapy z červeného koberce: Fialovočerná halucinace, tuctová Blanarovičová a nevýrazná hvězda

Hvězdy na červeném koberci.
Zdroj: koláž eXtra.cz/herminapress, eXtra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 19 fotografií
červený koberec

Někdy se prostě nezadaří. A některé celebrity na červeném koberci ve Varech jsou toho důkazem. Leckdy ani sebelepší model od návrháře nemusí sedět a výsledný outfit pak nestojí za moc. Podívejte se na hvězdy, které na slavnostním zakončení filmového festivalu, kde byla i naše redakce, zrovna nezazářily.

Filmový festival v Karlových Varech je téměř u konce. Hvězdy se naposledy prošly po červeném koberci a už jen zbývá předat ceny prezidenta festivalu. Letos je převezmou hned dvě dámy - Daniela Kolářová a Robin Wright. A redakce eXtra.cz je u toho.

Naše herecká legenda dorazila před Thermal v nádherných splývavých růžových šatech. Hvězda ze Svěrákových filmů vypadala o několik let mladší a červenému koberci rozhodně kralovala. Jejím protipólem je právě Wright, známá z filmu Forrest Gump či seriálu Dům z karet. Kdo očekával bohatou róbu v hollywoodksém stylu, byl zklamán. Herečka proběhla téměř nepozorovaně v nevýrazných krémových šatech s krátkým rukávem. Situaci zachránil její charismatický úsměv.

Yvetta Blanarovišová si spletla akci

Komu se však vážně nezadařilo je Alena Doláková. Fialovo černý model s dlouhou rukavičkou je sice hravý, ale jí vůbec nelichotil. Herečka by slušel více boho či antický styl. Situaci nepomohl ani účes. Málokomu totiž sluší ulíznuté vlasy u obličeje.

Ani Danuše Nerudová neměla při výběru šatů šťastnou ruku. Jedna z kandidátek na prezidentku se oblékla do saténových růžových šatů s nabíranými rukávy a páskem kolem pasu. Vypadala jako bonbónek, ne v dobrém slova smyslu. Tady by bylo lepší zvolit jak jiný materiál, tak barvu šatů. Ani účes nebyl to pravé ořechové.

Herečka Yvetta Blanarovičová si zase zdá se spletla akce. Svůj outfit ladila, jako kdyby po červeném koberci mířila rovnou na Sensation White party. Outfit složený z celobílého kompletu, obřího náhrdelníku a velkou kabelkou vypadal dohromady tuctově. Příště méně je více a to se týká v případě herečky i v oblasti líčení.

Všechny celebrity z červeného koberce najdete v galerii.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy