Slečny a dámy chtějí být na Českém Slavíkovi vždy za princezny nebo královny. Někdo na to ale nemá postavu, jiný na to nemá věk a třetí na to nemá vkus. Stane se. Ale stávat by se to nemělo.

Taková přítelkyně sportovního moderátora Martina Pouvy (53) třeba všechny dost šokovala. Petra Friedlová je nádherná ženská, která se odhalené kůže nebojí. Jenže na ostře sledované společenské akci to velmi přepískla. Mnozí diskutující na internetu si všimli, že bílá látka kolem bradavek může vypadat hezky na vesnické diskotéce, nebo když si s Martinem půjdou zacvičit do fitka. Tohle se nepovedlo a outfit působil lacině až vulgárně. Čtenáři na internetu tedy volili často i ostřejší slova, ale to si paní Petra zase nezaslouží.

Na hru s prsy vsadila také manželka hudebního producenta. Jednapadesátiletá Katina Papadopulosová přišla v šatech od Blanky Matragi. Šlo o nádherný kousek, kde se rozehrála hra na to, zda náhodou nevyklouznou bradavky. Přiznejme si ale, že je to hra pro mladší ročníky. Pohled do svraštělého dekoltu mnohé zaskočil. Ani na Katině nenechala česká veřejnost nit suchou. Za redakci ale musíme uznat, že Katina byla pořád o několik levelů výše než přítelkyně Martina Pouvy.