Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Módní policie ze svatby dcery Bobošíkové: Nádherná nevěsta a pohádkové šaty

Nádherná Pavla. Nevěstě to moc slušelo!
Zdroj: Se souhlasem Jana Bobošíková
+ Dalších 6 fotografií
Módní policie

Dcera političky Jany Bobošíkové (57) Pavla se vdala! Doslova pohádková svatba proběhla na Trojském zámku v Praze a podle svatební agentury Boutique Weddings byla tato svatba zatím letos tou nejobtížnější na koordinaci vůbec. Jak to nevěstě slušelo, na to se můžete podívat v galerii, kde jsou fotografie ze sociálních sítí.

Dcera političky Jany Bobošíkové, podnikatelka Pavla, řekla o víkendu ano svému dlouholetému partnerovi Martinu Krátkému Katz. Svatba ve stylu Versailles proběhla v Trojském zámku v Praze a rozhodně se jednalo o honosnou záležitost. Na svatbě Jana Bobošíková nechyběla, ale její muž a Pavlin otec bohužel ano. Ten totiž v březnu tohoto roku zemřel na těžkou nemoc, jak uvedla Bobošíková na svém Facebooku.

Na Instagramu o svatbě jako první informovala svatební agentura Boutique Weddings, která ji měla celou na starosti. Jak uvedla sama majitelka Světla Uldrichová, jednalo se o velmi náročnou přípravu. „Produkčně letošní nejnáročnější svatba. Svatba se koná ve třech prostorách - zahradě, Císařském sále a konírně. Na svatbě je 120 hostů z celého světa a svatbu jsme připravovali jeden rok,“ sdělila Uldrichová na Instagramu.

Minimalismus v honosném zámku

Nevěsta Pavla na sobě měla jednodušší svatební šaty, když se přirovnají k baroknímu prostředí, v němž se veselka odehrála. Honosný zámek totiž evokuje pocit, že by se v něm měly nosit opravdu princeznovské a bohatě zdobené svatební róby. Nevěsta však vsadila spíše na minimalismus.

Šaty neměly výrazně objemnou sukni, ale měly vlečku a aplikaci květiny v oblasti pravé klíční kosti. Právě detail květiny celkově ladil s barevnou květinovou výzdobou, která se v barokním zámku vyjímala téměř na každém kroku. Jen je škoda, že k šatům nevěsta nezvolila závoj, který by jim dodal o něco slavnostnější a „svatebnější“ nádech. I přesto však vypadala v róbě nádherně a svým úsměvem rozzářila celý Trojský zámek.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy