Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Módní policie ze Slavíků 21: Kdo zabodoval a kdo si vysloužil nálepku "hastroš večera"?

Český slavík 21: Kdo zabodoval a  kdo si vysloužil nálepku "hastroš večera"?
Zdroj: extra.cz/Martin Procházka
+ Dalších 6 fotografií
galerie

Český slavík 21 na TV Nova byl velkolepou událostí, která je jak dělaná pro vynesení nádherných rób a obleků. Musíme uznat, že umělcům ani letos nechyběla ve volbě outfitů představivost, šmrc nebo extravagance. Zatímco z některých bylo těžké odtrhnout oči, některé kousky byste radši neviděli. Pojďme se podívat, kdo na galavečeru zazářil a kdo by si měl najít stylistu.


Po čtyřech letech pauzy byla pod vedením miliardáře Karla Janečka anketa Český slavík obnovená. Finálový večer se konal v Hudebním divadle Karlín a dress code nebyl určený. Proto mohli dámy a pánové vsadit i na svou představivost.

Třpyt a lesk

Řada hostů letos vsadila na třpytivé modely. Jedním z nich byli i Miss World Taťána Gregor Brzobohatá, zpěvačka a porotkyně v show Česko slovensko má talent Marta Jandová a frontman kapely Kryštof Richard Krajčo.

U výše zmíněných dam můžeme pouze chválit. Krásné šaty jako z červeného koberce sladily s nenápadnými doplňky a skvěle upravenými vlasy. U třpytivých šatů je háček v tom, že jsou samy o sobě oděvem i doplňkem, je tedy lepší být v dalších kouscích střídmější.

Zato Richard Krajčo to podle nás nevychytal. Někdy je lépe méně než více. Třpytící se sako a zlaté lakýrky u zpěváka bily do očí. Celkový outfit by se spíš hodil na silvestrovskou party. Oproti tomu jeho žena Karin přišla jako nefalšovaná hollywoodská hvězda ve stylu Marlene Dietrich. I když na sobě měla oblek, dokázala v něm předvést svou ženskost. Skvělá práce.

Princezna, šelma

Eva Burešová získala v pátek krásné třetí místo v kategorii Zpěvačka. Když vystoupila na pódiu, měli jste pocit, že vidíte něžnou princeznu. Eva zvolila krémové šaty s lesklým vzorem a delší vlečkou.

Stejně nás šokovala i hvězda večera Ewa Farna. S jejím overalem nemáme problém, byl to opravdu originální kousek, ale pomyslné body bychom strhli za výstřih, který byl až moc otevřený.

Hastroši večera

V kategorii hastroši večera byli nominovaní: rapper Řezník, zpěvačka Markéta Konvičková a rapperka Sharlota.

U poslední zmíněné musíme zohlednit, že je to holka, která má extravaganci ráda. To není nic proti ničemu, ale v takový večer by bylo vhodnější dát na chvilku nohu z plynu. Extravagance přeci neznamená ukázat nahé tělo v něčem, co připomíná župan. Líčení pak připomínalo časy maškarních plesů. Tohle se moc nepovedlo.

Na druhém místě je Řezník s maskou smrťáka. Chápeme, že je to součást jeho kostýmu, ale ruku na srdce, v takovýto večer by mohl udělat výjimku a nestrašit přítomné v sále. Co se outfitu týče, dlouho jsme přemýšleli, koho nám v něm připomíná... a bingo. Jeho outfit doplněný o mrtvolný výraz s výrazným nosem je věrnou kopií Tučňáka z Batmana, kterého si zahrál Danny DeVito.

První místo patří Markétě Konvičkové. Netušíme, kde se stala chyba, ale její vzhled byl vážně špatný. Vypadalo to, jako by si bílé šaty s peříčky spíchla doma na koleni pár minut před začátkem Slavíků. A ty sandálky s peřím? To se přeci nosí k negližé... Markéta měla i lepší dny, pro tentokrát se však stala hastrošem večera.

V galerii si můžete jednotlivé outfity prohlédnout.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy