Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Módní policie z vernisáže fotek statečných žen: Přehnaně elegantní Vašut i Makarenko

Módní policie z vernisáže v DOX.
Zdroj: Martin Procházka, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Módní policie

Galerie umění DOX se proměnila v módní přehlídku. Celebrity se zúčastnily vernisáže fotografií k novému projektu publicistky a duly Lilie Khousnoutdinové. Komu to na akci nejvíce slušelo a komu naopak nikoli?

V Centru současného umění DOX konala vernisáž fotografií k projektu duly a také přítelkyně miliardáře Karla Janečka Lilie Khousnoutdinové. Jedná se zároveň o třetí díl jejího edukativně charitativního projektu, kde se snaží poukázat na historické působení žen v duchovní a náboženské rovině.

Dress code na akci byl ‚smart casual’, ale většina celebrit to vzala za opačný konec a oblékla se honosně. Například Taťána Makarenko (32), ředitelka soutěže Czech Miss Republic, se na akci objevila v černých koktejlových šatech se spadlými rameny, s lodičkami od Louboutin a psaníčkem do ruky. K tomu si vyčesala vlasy do drdolu a vzala perly a celý look připomínal styl elegantní Audrey Hepburn (†63).

Lilia vypadala jako kněžka

Na akci se objevila také samotná Lilia Khousnoutdinová, která zvolila zdobené šaty dlouhé až na zem, v nichž vypadala jako opravdová kněžka. Naproti tomu rapperka Sharlota přišla ve streetové módě a nebylo pochyb, že sleduje, co je momentálně trendy a co se ve světě nosí nejvíce. Vzala si žluté šaty, koženkové legíny, robustní černé boty, pásek a kabelku se stříbrnými detaily.

Také herečka Jitka Čvančarová dorazila upravená velmi elegantně. Vzala si černé šaty, které trochu ozvláštnila kabátkem s květinovými motivy připomínající ty, jež vytváří britská značka Erdem. Přehnaně elegantní byl i herec Marek Vašut, který měl tmavý oblek a neopomněl ani na kapesníček v kapse.

Přijít nezapomněla ani zpěvačka Olga Lounová, která zvolila průsvitný top se zajímavě vrstvenými rukávy. Look doplnila černými lodičkami se stříbrnou špičkou. Opět se jednalo o celočerný outfit, a proto nejvíce experimentální s barvami byla právě mladá Sharlota.

Související články

Další články