Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Módní policie z večírku Novy: Petra Svoboda zářila v černé, Vojta Dyk v pyžamu

Zdroj: Martin Procházka/koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Módní policie

Letní party TV Nova se i letos nesla v duchu slavných osobností, zajímavých modelů i nevhodně zvolených outfitů. Některé celebrity zaujaly a jiné spíše zklamaly. Které to byly?

Každý rok se tradičně koná letní party televize Nova, kde nechybějí hvězdy českého showbyznysu. ​Výjimkou nebyly ani letošní prázdniny a celebrity vyrazily za zábavou do Průmyslového paláce. Při té příležitosti na sebe oblékly zajímavé modely, z nichž ovšem některé možná měly zůstat hluboko v útrobách skříně.

Jednou z nejlépe oblečených žen byla bezesporu moderátorka Petra Křivková-Svoboda, která na akci dorazila v lichotivých černých mini šatech, sandálkách a s decentním líčením.

Herečka Dana Morávková přišla se svým manželem Petrem Maláskem a oba vypadali velmi elegantně. Dana zkombinovala červenou rtěnku se stejně barevnou kabelkou.

Dyk v teplákové soupravě

Na akci se objevila také herečka Patricie Pagáčová, která dorazila v ležérních černých šortkách a bílém topu, v němž předvedla svůj nadupaný dekolt. Ovšem mohla si klidně vybrat něco slavnostnějšího.

Zpěvák Vojtěch Dyk vypadal, jako by právě vstal z postele a zapomněl si převléci pyžamo nebo teplákovou soupravu, ale na druhou stranu k němu se tento styl hodí. Nebýt zvláštních potisků, jednalo by se o stylový outfit, protože teplákové soupravy a ležérnější oděvy momentálně kvůli koronaviru dominují nejen doma, ale také v ulicích.

Povedené i zvláštní modely

Kromě těchto celebrit se na akci dostavili také moderátor Rey Koranteng v elegantním obleku, Anička Slováčková v boho modelu nebo herečka Jana Bernášková, která přišla v modrých šatech s puntíky, jež doplnila o červenou ledvinku a bílé tenisky. Jednalo se o zvláštní kombinaci a asi nejlépe na tom celém fungovaly barvy, které hezky ladily.

Související články

Další články