Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

MÓDNÍ POLICIE Z VARŮ: Topmodelka Vojtová všechny hravě strčila do kapsy, korpulentní Čvančarová vypadala jako od kolotoče

Jako nebe a dudy.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Filmový festival je v plném proudu a celebrity se stále snaží oslnit na červeném koberci. Jenže někdy se i dobrý úmysl mine účinkem. Třeba jako u robustní Jitky Čvančarové, která se na zahájení oblékla jako pravá dáma, ale naposledy se oblékla jako do cirkusu. Zato Linda Vojtová, to je jiná káva. Je vidět, že se ve světě dost naučila a ve svých outfitech byla za jasnou jedničku.

U topmodelky se ani nedivíme, že se stala hvězdou Karlových Varů. Ta, i kdyby si vzala na sebe pytel, tak bude za nejzářivější ozdobu. Bohužel se to o některých hvězdách českého šoubyznysu říct nedá. Největším zklamáním posledních dní byla herečka Jitka Čvančarová (38), která na zahájení byla za opravdovou dámu a zazářila na plné čáře.

Jenže uplynulo pár dní a předvedla šaty, které jí nejen přidávaly kila už na tak korpulentní postavě, ale ještě svým podivným zdobením vypadaly, jako by je koupila od kolotočářů. Přitom skvělá herečka má rozhodně na víc, ale nesmí jít touto špatnou cestou.

Nebyla sama, kdo s róbou bojoval, ale máme tu i ukázky, že se přeci jen Češky dokážou hezky obléci a nedělat nám v cizině ostudu. Jen se podívejte do naší fotogalerie a sami uznejte, že navoněná bída se mění v nádheru.

Související články

Další články