Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Módní policie z Varů podle Ornelly: Která hvězda zazářila a kdo je královnou nevkusu?

Co na to říkáte?
Zdroj: archiv
+ Dalších 47 fotografií
České ani zahraniční hvězdy první velikosti si nenechaly ujít 52. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Když se honosně nesly po červeném koberci, jejich malé i velké nedostatky neunikly bedlivému oku Ornelly Koktové, která je drsně zhodnotila. Jaká hvězda zvládla vše na jedničku a kdo si udělal největší ostudu?

TOP 3

Herečka Martha Issová

Martha mě velice mile překvapila. Na červeném koberci vypadala jako jedna z postav filmu Velký Gatsby. Tenhle charleston styl mě dost baví a konečně tahle herečka nevypadá jako rozcuchaná Saxana po tahu.

Uma Thurman

Uma se předvedla jako klasická hvězda stříbrného plátna. Žádné přehnané prvky, výstřihy nebo doplňky. Pouze čisté linie a dokonale načesaný drdol se sponou do vlasů ve formě diamantového motýla. Za mě dechberoucí pohled. Také se mi na této herečce líbí, že s sebou na zahajovací večer vzala všechny své děti. Obzvlášť nejmladší dcera Luna byla k zulíbání. Nechápu, proč v Čechách děti chodí povinně spát v sedm večer.

Jitka Schneiderová

Jitka vždy patřila mezi mé oblíbené herečky, obzvlášť se těším na její roli bordel mamá v druhém pokračování První republiky. Ale zpět k její róbě. V Elle Beauty Lounge se na Jitce opět předvedli jako největší profíci. Vyhlazení vrásek pleťovým sérem za deset tisíc udělalo své. Jitka na červený koberec vešla jako hvězda s velkým H. Třpytivé zlaté šaty mě bavily ještě víc jak ty Umy Thurman. Jedním slovem, BRAVO!

TOP 3 Hrůza

Anna Fialová

Největší zombie zahajovacího večera? Tou je bezesporu herečka Anna Fialová. Nechápu, proč se tak pěkná mladá žena tak moc zohyzďuje. Bílé vlasy, bílé šaty a do toho všeho sněhobílá barva pleti… Není té omítky za jeden večer až přespříliš?

Jitka Čvančarová (39)

Jitka na zahajovací večer zvolila róbu od ukrajinské návrhářky Natali Ruden. Bohužel její velká večerní z ní udělala doslova kojnou. Myslím si, že ani Marie Terezie neměla po 16 dětech tak velká prsa. V zákulisí se ví, že si Jitka chůzi po červeném koberci v minulosti nejednou vyřvala… Ani bych se nedivila, kdyby jí Barťák po tomhle dal na nějaký čas stopku. Přeci jenom méně je někdy více.

Daniela Peštová

Daniela přišla na zahájení se svým Manželem Pavolem Haberou. Paľo vypadal ve svém padnoucím obleku dokonale. Daniela sice má perfektní make-up i účes, ale o šatech se to už říct nedá. Průhledná látka s rádoby roztomilým límečkem z ní neudělala lolitku, jak asi zamýšlela, ale bohužel o deset let starší ženu… A to je tím pádem asi tak šede. Snad na Moët party, které bude tváří, bude vypadat o něco líp..

TOP nakonec

Ozdobou červeného koberce byla hned vedle Umy Thurman nádherná topmodelka Karolína Kurková (33), která oblékla dlouhou červenou róbu. Obě dvě hvězdy razí nejspíše stejné heslo, že v jednoduchosti je krása. A mají pravdu.

DALŠÍ ČLÁNKY O CELEBRITÁCH V KARLOVÝCH VARECH NAJDETE ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články