Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Módní policie z tiskovky Novy: Partyšová ukázala výstavní postavu, Pagáčová působila nevinně

Módní policie z TV Nova tiskovky.
Zdroj: Renata Bušková, koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
Módní policie

Ve čtvrtek 11. srpna bylo odtajněno podzimní programové schéma televize Nova. Na akci, která se uskutečnila v restauraci Červený jelen, kam se dostavili i redaktoři eXtra.cz, samozřejmě nemohly chybět známé tváře této televize. Jak se na událost oblékly?

V restauraci Červený jelen proběhlo ve čtvrtek 11. srpna představení programového schéma televize Nova. Na akci nechyběly známé tváře, které si přišly užít večer.

Některým celebritám to klasicky slušelo více a některým méně. Herečka Anežka Rusevová tentokrát outfit zrovna nevychytala. Tmavé šaty s puntíky a krátkými rukávy jí zbytečně přidávaly roky, stejně jako hnědé páskové sandálky. Herečka si k tomu navíc vzala tašku přes rameno, čímž outfit poslala do naprostých hlubin. A ani účes už tak tristní situaci nezachránil.

Partyšová vypadala sexy

Na akci dorazil také herec Martin Dejdar. Ten se oblékl velmi ležérně, zvolil bílou košili a do volných džínů si zastrčil jen jednu její polovinu. Outfit doladil o bílé tenisky.

Naopak velmi dobře vypadala Gabriela Partyšová, které oblékla tmavé obtažené šaty, zelené lakované lodičky a černou kabelku přes rameno značky Yves Saint Laurent. Vypadala opravdu skvěle a se svou udržovanou postavou si takový typ šatů rozhodně může dovolit!

Šaty Patricie Pagáčové působily velmi nevinně. Světle modrá barva blonďaté herečce sluší, ovšem volánky a potisky sedmikrásek budily spíše dětský dojem. K delším šatům na tenká ramínka zvolila Pagáčová krásné lodičky v růžovo-modré barvě.

Na další outfity se podívejte v galerii!

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy