Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Modní policie z Rudolfina: Strýcová jako Maková panenka a odzbrojující Nesvadbová

+ Dalších 8 fotografií
V sobotu se konal velkolepý Ples v Rudolfinu, který si nenechaly ujít nejenom hvězdy českého showbyznysu. Ozdobou večera byla modelka Nikol Švantnerová (27) a zpěvačka Tonya Graves (50), kterou v nádherný zelených šatech nešlo přehlédnout. Událost si nenechala ujít ani moderátorka Gábina Partyšová (41), Barbara Nesvadbová (45) nebo tenistka Barbora Strýcová (33). Které z dam na plese zazářily?

Rudá záře

Spousta přítomných dam na Ples v Rudolfinu zvolila rudé šaty a jak se zdá, vyplatilo se to. Moderátorka Snídaně s Novou Nikol Čechová dorazila v krásných červených šatech, ve kterých vypadala úchvatně. Garde jí dělal kolega herec a zpěvák Milan Peroutka, který nedodržel dress code black tie, protože si zapomněl motýlka.

I na takové případy byli na plese připraveni a pohotová hosteska Milanovi motýlka zapůjčila. Ples si nenechala ujít ani moderátorka Gabriela Partyšová, která vypadala výtečně. Sympatická Gábina zvolila rudé sametové šaty s vysokým rozparkem, které dokonale opisovaly její štíhlou postavu.

Rudou róbu oblékla i tenistka Barbora Strýcová, která přišla v doprovodu přítele Petra Matějčka Bára vypadala v červených šatech jako Maková panenka a i přesto, že dorazila na ples po tenisovém turnaji, pěkně to tam rozjela.

Bujný výstřih a lesní víla

Ples si nenechala ujít ani spisovatelka a novinářka Barbara Nesvadbová, která na slavnostní večer oblékla dlouhé stříbrné šaty s hlubokým výstřihem, od něhož zejména přítomní pánové nemohli odtrhnout oči. Bára se toho tentokrát nebála, ale na druhou stranu nebyl její model nijak vulgární.

Sympatická Tonya Graves působila v zelených šatech jako víla. Rozhodně by nikdo netipoval, že zpěvačce už je padesát let. Tonya vypadá na svůj věk naprosto perfektně a srší z ní elán a dobrá nálada. Pravdou je, že i kdyby Tonya přišla v pytli od brambor, svým charisma by všechny okouzlila jako koneckonců všude, kde se objeví.

Redaktorku oblékl: Dominik Navrátil Hairstyling: Locika Hair

Související články

Další články

Nejnovější kauzy