Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Módní policie z Prima party: Těhotná Perkausová zářila, Kopecká se rozjela s divokými vzory

Módní policie z Prima party.
Zdroj: Renata Bušková, koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
Móda

V úterý se u Hostivařské přehrady konala party, na níž televize Prima představila nové pořady, přichystané pro podzimní sezonu. Na akci dorazilo plno celebrit a někteří hosté svým módním výběrem zaujali více, jiní méně. Redakce eXtra.cz nemohla na akci chybět.

Televize Prima uspořádala u Hostivařské přehrady party, na niž dorazilo plno známých osobností. Nechyběla například moderátorka a herečka Eva Perkausová (28), která na akci jen zářila. Na sobě měla fuchsiové šaty ze Zary, jež doladila o bílé sandálky na podpatku a kabelku přes rameno. Se svým zářivým úsměvem a s těhotenským bříškem vypadala opravdu nádherně.

Akci si nenechala ujít ani zpěvačka Elizabeth Kopecká (27). Ta zvolila barevný květinový top s balonovými rukávy, ladící sukni a boty známé jako „gladiátorky“. Jen škoda, že jí je pod topem vidět podprsenka, která kazí celkový dojem z modelu. Kopecká se neváhala pochlubit svými divokými vzory na Instagramu.

Nováková omládla

Moderátorka a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová (32) na sobě měla džínové šaty a bílé tenisky. Outfitem rozhodně nic nezkazila, jen jí šaty dělaly možná zbytečně krátké nohy. Kdyby zvolila elegantnější obutí jako sandálky třeba i na nízkém podpatku, udělala by lépe. Ovšem vzhledem k tomu, kde se akce uskutečnila, udělala s teniskami zřejmě nejlepší rozhodnutí.

Skvěle vypadala také herečka Sandra Nováková (40). Zvolila metalický top, kraťásky, kabelku, kterou použila jako ledvinku od Furly, bílé sako a bílé tenisky. Její moderní a svěží vzhled vypadal opravdu dobře a herečka díky němu omládla o několik let!

Na další outfity se podívejte v galerii!

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy