Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Módní policie z premiéry Večírku: Tatiana Dyková jako Marilyn i odvážná Nela Boudová

Nela Boudová vyrazila do společnosti s partnerem Janem Tunou
Zdroj: Martin Procházka / profimedia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
galerie

Filmová komedie Večírek měla svou premiéru a při této příležitosi se známé osobnosti hodily do gala. Na premiéře snímku se objevily hvězdy jako Tatiana Dyková, Jiří Langmajer, Richard Genzer s Michalem Suchánkem nebo Nela Boudová. Podívejte se, jak se nejen tyhle celebrity vyfikly. 

Komediální film Večírek, režijní debut Michala Suchánka, měl svou premiéru. Na událost dorazily celebrity, které ve filmu zazářily, ale také další hvězdní hosté. Jednou z nejvýraznějších osobností byla herečka Tatiana Dyková (Vilhelmová), která si oblékla dlouhé bílé šaty, jež doplnila zelenými sandálky na podpatku a připomínala ikonickou Marilyn Monroe.

Zářivá růžová i známé duo

Herečka Nela Boudová stejně jako Sandra Nováková vsadily na zářivou růžovou, ve které byly skutečně nepřehlédnutelné. Nela se pochlubila hlubokým výstřihem, zatímco Sandra odhalila pouze ramena. Obě herečky také vyvedly do společnosti i své partnery.

Na premiéře filmu se opět bok po boku objevilo známé duo Richard Genzer, který událost moderoval, s Michalem Suchánkem, jenž komedii napsal i režíroval.

Mezi dalšími hvězdami přišli i Jiří Langmajer, Mariana Prachařová, porotce SuperStar Marián Čekovský nebo Radka Pavlovčinová.Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy