Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Módní policie z premiéry Večírku: Tatiana Dyková jako Marilyn i odvážná Nela Boudová

Nela Boudová vyrazila do společnosti s partnerem Janem Tunou
Zdroj: Martin Procházka / profimedia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
galerie

Filmová komedie Večírek měla svou premiéru a při této příležitosi se známé osobnosti hodily do gala. Na premiéře snímku se objevily hvězdy jako Tatiana Dyková, Jiří Langmajer, Richard Genzer s Michalem Suchánkem nebo Nela Boudová. Podívejte se, jak se nejen tyhle celebrity vyfikly. 

Komediální film Večírek, režijní debut Michala Suchánka, měl svou premiéru. Na událost dorazily celebrity, které ve filmu zazářily, ale také další hvězdní hosté. Jednou z nejvýraznějších osobností byla herečka Tatiana Dyková (Vilhelmová), která si oblékla dlouhé bílé šaty, jež doplnila zelenými sandálky na podpatku a připomínala ikonickou Marilyn Monroe.

Zářivá růžová i známé duo

Herečka Nela Boudová stejně jako Sandra Nováková vsadily na zářivou růžovou, ve které byly skutečně nepřehlédnutelné. Nela se pochlubila hlubokým výstřihem, zatímco Sandra odhalila pouze ramena. Obě herečky také vyvedly do společnosti i své partnery.

Na premiéře filmu se opět bok po boku objevilo známé duo Richard Genzer, který událost moderoval, s Michalem Suchánkem, jenž komedii napsal i režíroval.

Mezi dalšími hvězdami přišli i Jiří Langmajer, Mariana Prachařová, porotce SuperStar Marián Čekovský nebo Radka Pavlovčinová.Související články

Další články