Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Módní policie z premiéry Ubal a zmiz: Sharlota jako malá mořská víla a elegán Ruml

Módní policie z premiéry filmu Ubal a zmiz.
Zdroj: Martin Procházka, koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
Módní policie

Na premiéru filmu Ubal a zmiz od režiséra Adama Hobzíka dorazili pouze někteří herci, kteří ve snímku účinkovali. Ze tří přítomných dam byla nejzajímavěji oblečená rapperka Sharlota, která si na sebe vzala šaty, jež smyslně obepínaly její postavu. 

V pražském Slovanském domě 7. července proběhla premiéra české komedie Ubal a zmiz. Do rolí byli obsazeni například herci Matouš Ruml (35), Martin Hofmann (43), Tomáš Matonoha (50), Robert Jašków (51) nebo Lucie Benešová (46).

Na premiéru přišly jen tři herečky, proto pohled na róby nebyl nikterak zajímavý. Nejvíce oslnila rapperka Sharlota (24), která přišla ve flitrovaných stříbrno-modrých šatech, které jí decentně obepínaly postavu a měly hluboce vykrojená záda. K nim zvolila výrazné líčení. Romantické a čistě ženské šaty tvořily zajímavý kontrast s jejím četným tetováním.

Oděvy nebyly nijak zajímavé

Další slečnou byla herečka Ha Thanh Špetlíková (32), která zvolila šaty s květinovými motivy v minimalistickém střihu. K nim přidala malou bílou kabelku a lesklé černé boty. Outfit bohužel ničím nevyniká a za zmínku stojí zřejmě jen kabelka s robustnějším řetězem místo ucha, který je momentálně stále v oblibě jak u luxusních módních domů, tak i u dostupných řetězců.

Na premiéru přišla i herečka Andrea Hoffmannová (34), jejíž šaty nepůsobily zrovna slavnostním dojmem, nutno ale podotknout, že tyto šaty s květinovým motivem a nápisem Frida Kahlo vypadaly lépe než u předešlé herečky. Celkový look alespoň zachránily zajímavější doplňky. Růžové jehly do špičky hezky ladily ke stejně barevné kabelce přes rameno.

Ruml byl za elegána

Pánská část také nijak výrazně nevynikala, pokud jde o oblečení. Někteří zvolili jednobarevný oblek a jiní ležérnější styl, jako jsou rifle, mikiny, trika a tenisky. Matouš Ruml ve své ledabyle rozepnuté košili a společenských kalhotách vypadal jako elegán ze starších filmů.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy