Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Módní policie z premiéry Slunce, seno, jahody: Plejáda celebrit vytáhla z šatníku skvosty! Kdo zazářil nejvíce?

Módní policie z premiéry muzikálu Slunce, seno, jahody.
Zdroj: Herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 14 fotografií
Módní policie

Na premiéru očekávaného muzikálu Slunce, seno, jahody dorazilo plno celebrit. Akce se uskutečnila ve čtvrtek 16. června v Hudebním divadle Karlín a redakce eXtra.cz si to nenechala ujít. Samozřejmě nechyběly ani zajímavé či méně zajímavé módní kreace návštěvníků a celebrit. Podívejte se na ně v galerii!

Ve čtvrtek 16. června se v Hudebním divadle Karlín uskutečnila slavnostní premiéra muzikálu Slunce, seno, jahody. Ten vznikl na motivy známé trilogie, kterou v osmdesátých a devadesátých letech natočil režisér Zdeněk Troška.

Zcela okouzlující byla ve svých královsky modrých šatech muzikálová zpěvačka Markéta Procházková (36). Šaty bez ramínek korzetového typu zpěvačce opravdu slušely a také našité kamínky po celé délce šatů vytvářely zajímavý dojem. K šatům zvolila stříbrné lodičky, které ladily se stejně barevným psaníčkem. Dávno sice není nutné mít sladěné boty s kabelkou, ale také to není zakázané a nenápadnější doplňky alespoň nechaly vyniknout jedinečným šatům.

Na akci dorazila také moderátorka Daniela Písařovicová (43) v doprovodu svého partnera Ondřeje Brzobohatého (39), který k muzikálu složil hudbu. Písařovicová na sobě měla jednoduchou bílou halenku na jedno rameno a dlouhé bílé kalhoty s lodičkami a nutno podotknout, že vypadala opravdu elegantně! Černé psaníčko opět ladilo s barvou bot, ale rozhodně to ničemu neuškodilo!

Kdo byl módním strašákem?

Zazářila také herečka Kateřina Klausová (30), která zvolila monochromní outfit, tj. že si vzala oděv sladěný do jedné barvy, ovšem odstíny se odlišovaly. Klausová si vybrala košili ve fialové barvě a sako a kalhoty oblékla v barvě levandulové. Zajímavě barevný outfit doplnila o kabelku a boty od Valentina.

Pokud bychom se bavili o módním propadáku, toto místo právem připadne moderátorovi Janu Tunovi (49). Ten je se svou rozhalenou košilí, pruhovanými kalhotami a slunečními brýlemi na čele samostatnou kapitolou. Asi ani není nutno říkat, že je na červený koberec tento outfit naprosto nevhodný a nevkusný. Zdá se však, že si Tuna v nevkusu libuje. Na začátku června se objevil na premiéře filmu Pánský klub a ke zděšení přítomných přišel v cyklistickém úboru a vedle sebe tlačil kolo.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy