Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Módní policie z premiéry Prezidentky: Geislerová jako Morticie Addamsová a ignorace dress codu

Módní policie z premiéry filmu Prezidentka.
Zdroj: Herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 13 fotografií
Módní policie

Ve středu 22. června se v pražském kině Lucerna uskutečnila slavnostní premiéra očekávaného filmu Prezidentka. Na akci dorazilo velké množství celebrit a některé módu vychytaly, zatímco jiné spíše pohořely. O kom je řeč?

Slavnostní premiérou vstoupila do kin nová romantická komedie Prezidentka, kterou podle vlastního scénáře natočil režisér Rudolf Havlík. Hlavní roli ztvárnili Aňa Geislerová a Ondřej Vetchý a snímek na premiéře před diváky uvedli Aňa Geislerová, Vanda Chaloupková, Jiří Štrébl, Oskar Hes či Rudolf Havlík.

Dress code večera byl jasný, u dam večerní šaty a u pánů smoking. Nutno ale dodat, že pravidlo nesplnilo hned několik účastníků.

Tittelbach v pruhované košili

Mezi ostudy by se dal určitě zařadit bývalý sportovní moderátor Novy Václav Tittelbach, který dorazil s partnerkou. Na sobě měl pruhovanou košili, společenské kalhoty a sako, které však držel v rukou. Jeho žena na tom byla ještě hůř. Na sobě měla bílé letní šaty po kolena a oranžové boty ladící s kabelkou. Pro někoho je zkrátka dress code cizí slovo.

Ani spisovatelka Bára Nesvadbová nevypadala zrovna jako někdo, kdo stál mnoho let v čele módního magazínu. Vzala si sice černé šaty, ale vršek kolem prsou vypadal zvláštně a vzhledem budil dojem, jako by byly šaty nejméně patnáct let staré. Nejhorší ale byla kombinace se síťovanými silonkami, které nevypadají zrovna elegantně, zvlášť na červený koberec.

Chaloupková jako víla

Ani doprovod herečky Vandy Chaloupkové nepochopil dress code a snažil se svůj outfit pojmout více trendy způsobem. Na sebe si vzal modrý oblek, který zcela nepochopitelně doplnil o sportovní tenisky. Ty na sobě sice měly prvky stejných barev jako sako, ale na červený koberec se nehodily. Nejhorší byl ovšem výběr vysokých ponožek s naprosto nevkusným vzorem. Zato Vanda Chaloupková vypadala v jemných saténových šatech velmi elegantně, hezky zdůrazňovaly její postavu.

Elegantně vypadala také hlavní hvězda Aňa Geislerová, která zvolila dlouhé černé šaty na jedno rameno. Připomínala sice trochu Morticiu z Addamsovy rodiny, ale určitě se jednalo o jeden z těch povedených outfitů večera.

Na další módní prohřešky i vkusné kreace se podívejte v galerii!

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy