Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Módní policie z premiéry Pánského klubu: Fešná Vagnerová, šik Pagáčová a levandulová Mottlová

Módní policie z premiéry Pánský klub.
Zdroj: Martin Procházka, koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
Módní policie

V úterý 31. května proběhla slavnostní premiéra filmu Pánský klub v pražské Lucerně. Na akci dorazilo veliké množství celebrit a co se týče módních kreací, nejvíce zaujalo dámské osazenstvo.

V pražské Lucerně se uskutečnila premiéra snímku Pánský klub. A opět se jednalo o vskutku zajímavou a mnohdy bizarní podívanou, zvlášť co se týče módních kousků.

Zřejmě nejhorší oblečenou celebritou byl moderátor Jan Tuna. Na červený koberec přišel v trikotu a s sebou vláčel kolo. Pokud si myslíte, že se jedná o vtip, opravdu ne. Takhle se totiž české celebrity oblékají na slavnostní premiéry.

Naproti tomu dámské osazenstvo na tom bylo mnohem lépe. Herečka Hana Vagnerová dorazila v lichotivých zelených šatech a s rozparkem. Vedle ní zářila herečka Patricie Pagáčová v bílých košilových šatech s balonovými rukávy a páskem, který jí hezky definoval pas.

Mottlová byla jako víla

Herečka Petra Horváthová zvolila delší plisovanou sukni a fialovo-černý top. Outfit jí však zbytečně přidával léta navíc a příliš nelichotil její postavě.

Jeden z nejlepších modelů vynesla herečka Barbora Mottlová, která si na sebe vzala dlouhé levandulové šaty, které doplnila o dva copánky. Vypadala velmi roztomile a Mottlová pochopila, co se na červený koberec doopravdy hodí.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy