Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Módní policie z premiéry Jedině Tereza: Veronika Khek Kubařová zářila, Emma Smetana předvedla nevkus

Premiéra české romantické komedie Jedině Tereza.
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz
+ Další fotografie
Módní policie

Ve středu 8. září se uskutečnila premiéra nové české romantické komedie Jedině Tereza. Hlavní role zde ztvárnili herci Veronika Khek Kubařová, Igor Orozovič, Lenka Vlasáková či Matouš Ruml. Jak se na premiéru oblékli?

Premiéru nového českého filmu Jedině Tereza si nenechali ujít hlavní představitelé, kteří ve středu 8. září dorazili do pražského kina Lucerna. Jednu z hlavních rolí ztvárnila herečka Veronika Khek Kubařová (34). Ta na akci oblékla sametově modré šaty, které lichotily její útlé postavě a spolu s rudou rtěnkou a béžovými lodičkami tvořily decentní, ale nadčasovou klasiku.

Herečka a manželka Jana Dolanského (43) Lenka Vlasáková (48) přišla na akci v dlouhých červeno-bílých šatech, které doplnila o trendy bílé tenisky a červenou kabelku. Velmi slušivá kombinace, která Lence ubírala na letech.

Orozovič jako elegán, Smetana jako nedbalá pohodářka

Nejelegantněji se oblékl herec Igor Orozovič (37), který dorazil v dobře padnoucím obleku a vedle Kubařové jen zářil. Na akci přišla také moderátorka a herečka Emma Smetana (33). Ta zvolila velmi ležérní oblečení a přišla v krátkém černém topu, volných kalhotách, saku a Converse teniskách. Do vlasů dala extravagantní čelenku a do ruky vzala elegantní psaníčko, které se ke zbytku outfitu vůbec nehodilo.

Související články

Další články