Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Módní policie z premiéry filmu Zbožňovaný: Hřebíčková krátce po porodu vypadala jako řecká bohyně

Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Módní policie

V pražském kině Lucerna proběhla ve čtvrtek 23. září premiéra nového snímku Zbožňovaný. Na premiéru dorazili herci Jiří Bartoška, Petra Hřebíčková, Ivana Chýlková nebo třeba DJka Andrea Pomeje. Jak jim to na akci slušelo?

Film Zbožňovaný dorazil do kin a na premiéru dorazily známé osobnosti, které se ve snímku objevily. Mezi nimi byl třeba Jiří Bartoška (74), který vypadal jako vždy velmi elegantně. V tmavém obleku mu to slušelo a svým výběrem opět nezklamal.

Také Petra Hřebíčková (42), která nedávno porodila, vypadala velmi étericky. Dlouhé béžové šaty přes jedno rameno hezky lichotily její postavě a společně s navlněnými vlasy vypadala jako řecká bohyně. Česká DJka Andrea Pomeje (33) také oslnila, protože dorazila v upnutých bílých šatech přes jedno rameno, starorůžových lodičkách a s minimalistickým bílým psaníčkem.

Chýlková mohla vypadat lépe

Herečka Ivana Chýlková (57) dorazila v černých vrstvených šatech s hlubokým výstřihem. Přes ně si přehodila koženkovou bundu a do ruky vzala hnědé psaníčko. Nejde říct, že by byl výběr oděvu nějak úděsný, ale přeci jen by se hodilo něco slavnostnějšího a pro Chýlkovou více lichotivého.

Související články

Další články