Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Módní policie z premiéry filmu Vyšehrad: Ošuntělý Pavlásek, rudá Kubařová a Štáfek coby James Bond

Premiéra filmu Vyšehrad: Fylm.
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz, koláž eXtra.cz
+ Dalších 14 fotografií
Módní policie

V pondělí 11. dubna se v pražském Cinema City konala premiéra filmu Vyšehrad: Fylm. Na akci dorazili hlavní představitelé, mezi nimiž nechyběl Jakub Štáfek, Veronika Khek Kubařová, Sára Sandeva nebo Šárka Vaculíková. Kdo se svým oblečením zazářil a kdo naopak propadl? Redakce eXtra.cz byla na místě.

Očekávaný snímek Vyšehrad: Fylm brzy vtrhne do kin a v pondělí 11. dubna ​proběhla slavnostní premiéra v pražském Cinema City. Co se týče módy, nejednalo se o žádné překvapení a většina lidí se na akci oblékla střídmě.

Zřejmě nejvýraznějším párem na červeném koberci byli Jakub Štáfek s přítelkyní Dominikou Doležalovou. Štáfek zvolil elegantní oblek s motýlkem a jeho partnerka saténové růžové šaty s páskovými botami. Nebýt této obuvi, výsledný look by byl mnohem lepší. Klasické špičaté lodičky by odvedly lepší práci.

Kubařová v červené

Herečka Veronika Khek Kubařová se odvázala a kromě červené rtěnky si vzala červený top se širokými kalhotami, což doplnila o růžové psaníčko a stejně barevné semišové boty na podpatku. Rozhodně se jednalo o nejodvážnější barevnou kombinaci večera.

Nechyběla ani půvabná Sara Sandeva v černých šatech s hlubokým výstřihem. Look doplnila o dlouhý černý kabát, černé kotníkové boty na podpatku a růžovou kabelku.

Módní peklo v podání Pavláska

Ne všichni ale na premiéře zazářili. Herec Jakub Prachař si vzal černou bundu a tenisky, které na červeném koberci vypadaly více než podivně. Stál vedle Šárky Vaculíkové, která sice nepatřila k nejlépe oblečeným ženám, ale i přesto vypadala proti němu podstatně elegantněji. Další propadák předvedl Jan Antonín Duchoslav, který na premiéru dorazil v bundě, mikině, džínech a značně ošuntělých teniskách.

Největší módní peklo ale bezesporu ukázal bavič Lukáš Pavlásek. Ten totiž vypadal, jako by si spletl akci a místo na slavnostní premiéru se nachystal na pivo do hospody. Na kostkovanou košili si oblékl mikinu a vestu a oděvu nepomáhaly ani volné džíny a sportovněji laděná obuv.

Kromě hereckého osazenstva nechyběl na premiéře ani režisér Martin Kopp nebo herci Jakub Jenčík, Jiří Ployhar ml., Ondřej Pavelka, Šárka Vaculíková nebo Miroslav Hanuš.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy