Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Módní policie z premiéry filmu Tady hlídáme my: Unavený Vaculík i květinová víla Jandová

Premiéra filmu Tady hlídáme my.
Zdroj: Martin Procházka/koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Módní policie

V pondělí 29. listopadu proběhla premiéra nové české komedie s názvem Tady hlídáme my v pražském kině Cinema City. Na akci dorazilo množství osobností, mezi nimiž nechyběli Lukáš Vaculík, Roman Skamene, Klára Jandová nebo Pavel Nový. Komu to na premiéře slušelo a kdo naopak propadl?

Kino Cinema City v pražském Slovanském domě v pondělí pořádně ožilo. Uskutečnila se v něm totiž premiéra nové české komedie Tady hlídáme my. Na akci dorazilo množství herců, kteří se ve snímku objevili.

Byl mezi nimi například herec Lukáš Vaculík (59), jehož fotografové několikrát zachytili s nepříliš lichotivým výrazem ve tváři. Působil unaveně a ani oděv mu nedodával nálepku elegána. Zvolil celočerný outfit, přičemž černá košile Tommy Hilfiger, pod tím stejně barevné tílko a černé rifle nepůsobí nikterak zanedbaně. Jenže když se to spojí s jeho pochmurným výrazem, nevypadalo to zrovna slavnostně.

Květinová Jandová a elegantní Maxa

Ve snímku si zahrála i Klára Jandová (42), která vypadala, jako kdyby na premiéru dorazila přímo z květinářství. Dlouhé šaty s květinovým motivem nepůsobily zrovna moderně, stejně jako černé bolerko. A zachránit to nedokázaly ani sepnuté vlasy.

Dalším účastníkem byl zpěvák Martin Maxa (60), který byl asi tím nejlépe oblečeným. Na svou vysokou figuru zvolil tmavě modrý oblek s bílou košilí a hnědým páskem a stejně barevnými botami.

Mladinká herečka Veronika Divišová (18) také dorazila na premiéru a vypadala velmi dobře. Zvolila decentní černé šaty s širším páskem, který celý outfit ozvláštnil. Spodek šatů byl průhledný a herečka tak alespoň nevypadala jako jeptiška celá zahalená v látce. K oděvu vzala decentní zlaté šperky.

Související články

Další články