Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Módní policie z premiéry filmu Kurz manželské touhy: To myslíte vážně, dámy?

Módní policie: Premiéra filmu Kurz manželské touhy se zvrtla
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Módní policie

Policie, stůjte! Sundejte ze sebe ty šaty. Premiéra filmu Kurz manželské touhy představila spoustu zběsilých kreativních modelů. Kdo červený koberec ustál a kdo vypadal, že na sebe naházel to první, co na něj doma vypadlo ze skříně?

Outfity typu co dům dal

Josef Polášek (56) dorazil na filmovou premiéru s manželkou Michaelou. Ta svým střídmým outfitem příliš neoslnila. Kalhoty, botky a svetřík dohromady totiž tvořily kombinaci typu "stará mladá." Nám připomíná učitelku ze střední.

Herečka Eva Leinweberová (48) vynesla pěkné šaty, které lichotily její figuře. Jen kombinace světlých šatiček, černých botek a hnědé kabelky už na náš vkus působila moc zmatečně. Za hvězdu byla Lenka Vlasáková (49). Ta dorazila v krásně sladěných růžových šatech s krémovými střevíčky. Ovšem střih i barvu mohla pro svůj typ zvolit herečka jiný.

Elegance, kam se podíváš

Jana Plodková (40) zvolila elegantní puntíkovaný overal. Na její drobné a křehké postavě vypadal lehce utahaně, protože se hodí spíš pro vyšší dámy, ale jinak herečka rozhodně zabodovala. Režisérka Petra Nesvačilová (35) si na sebe vzala šaty v barvě krve. Ty doplnila černými doplňky. Pekelná sexy kombinace měla ale jednu vadu - šaty byly průhledné a prosvítala pod nimi poprsenka.

Nás tak na premiéře zaujali hlavně muži, především pak fešák Stanislav Majer (43), který působil jako z bondovky. Jako by z Kmotra vypadl - tak vypadal i vždy elegantní Jiří Bartoška (74).

Film Kurz manželské touhy je komediální drama sledujícící pět manželských párů, které touží po návratu vášně do svých zkoprnělých a stereotypních životů. Proto se rozhodnou vyzkoušet kurz párového terapeuta, kterého ztvárňuje právě Jiří Bartoška.

Související články

Další články