Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Módní policie z premiéry filmu Havel: Hvězda Ulice v kimonu, Vanda Janda zářila a víla Geislerová

Módní policie z premiéry filmu Havel: Hvězda Ulice v kimonu, Vanda Janda zářila a víla Geislerová
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
móda
V pražské Lucerně proběhla premiéra megafilmu Havel, kterou si nenechala ujít řada českých hvězd. Mezi přítomnými nešla přehlédnout herečka a představitelka Olgy Havlové Aňa Geislerová (44), Barbora Seidlová (39), která si zahrála milenku Václava Havla, nebo módní návrhářka Vanda Janda (22), která ve filmu sice neztvárnila nikoho, ale svojí róbou na sebe strhla všechnu pozornost.

V úterý se v Lucerně konala dlouho očekávaná slavnostní premiéra filmu Havel, na kterou dorazilo spoustu známých osobností. Megafilm režíroval Slávek Horák, kterého na premiéru doprovodila přítelkyně Vanda Janda

Začínající módní návrhářka Vanda Janda na sebe poprvé strhla pozornost na předávání cen Český lev v roce 2019. Tehdy mladá a neznámá dívka, která přišla v doprovodu režiséra Slávky Horáka všechny přítomné odzbrojila svými nepřehlédnutelnými růžovými šaty ve styl hollywoodských hvězd.

Vanda Janda nezapadla ani na filmu Havel, kde přišla v šatech ze své vlastní módní kolekce a opět zazářila. Přítomným neunikl pohled na rozesmátou a dobře naladěnou Barboru Seidlovou, která ve filmu ztvárnila milenku Václava Havla

Barbora těsně před čtyřicítkou vypadá perfektně a na premiéru oblékla dlouhé černé šaty, které připomínaly kimono. Odhalená ramena ale dodala modelu šmrnc a současná hvězda nekonečného seriálu Ulice si touto volbou ostudu rozhodně neutrhla.

Slavnostní večer si nenechala ujít ani vdova po prezidentu Dagmar Havlová nebo Aňa Geislerová, která ve filmu hraje Olgu Havlovou. Aňa Geislerová je pověstná tím, že nikdy nešlápne vedle a nyní to opět potvrdila. Herečka zvolila dlouhé bílé šaty, slůňátkové doplňky a moc jí to slušelo.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy