Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Módní policie z premiéry filmu Deníček moderního fotra: Těhotná Ramba zdůraznila bříško. Použila speciální trik

Módní policie na premiéře filmu Deníček moderního fotra.
Zdroj: Martin Procházka pro eXtra.cz, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Módní policie

V pražském kině Cinema City Slovanský dům se uskutečnila premiéra dlouho očekávané komedie Deníček moderní fotra. Na premiéru, která se uskutečnila ve středu 11. srpna, dorazili herci Jiří Mádl, Tereza Ramba nebo Andrea Hoffmanová. Komu to na akci nejvíce slušelo?

Premiéra českého filmu Deníček moderního fotra, který vznikl na motivy stejnojmenné knihy, měla svoji dlouho očekávanou premiéru. Akce se uskutečnila 11. srpna v pražském kině Cinema City Slovanský dům.

Na premiéru dorazili hlavní představitelé Tereza Ramba a Jiří Mádl. Tereza zvolila bílé šaty své vlastní značky Láska je, v nichž vypadala jako pravá nevěsta. Rovné šaty doplnila páskem, který si obmotala pod prsy a nechala tak hezky vyniknout své stále se rozrůstající bříško, protože nedávno oznámila druhé těhotenství. Tímto trikem tak upoutala pozornost na své těhotenství. K éterickým šatům zvolila decentní doplňky v béžových barvách.

Mádl zraje jako víno

Také Jiří Mádl na premiéře zazářil. Ve skvěle padnoucím tmavě modrém obleku vypadal jako elegán. K obleku zvolil světle modrou košili, přičemž horní knoflíky nechal rozepnuté, což jeho celkovému vzhledu dodalo špetku odvázanosti a ležérnosti.

Na premiéru dorazila také herečka Andrea Hoffmanová, která zvolila jednoduchý outfit. Ten se skládal z volných kalhot se zajímavým páskem a elegantního černého trika s lodičkovým výstřihem a s tříčtvrtečním rukávem, přičemž podobný střih nosila v padesátých a šedesátých letech už herečka Audrey Hepburn.

Premiéru filmu si nenechal ujít ani manžel herečky Pavly Tomicové Ondřej Malý. Ten se s výběrem oděvu vskutku nepáral a dorazil v triku, na němž měl potisk kola, a volných kalhotách.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy