Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Módní policie z přehlídky: Bendig v obří sukni, Barbie Myslivcová s doplňky za statisíce

Přehlídka Debbie Brown.
Zdroj: Renata Bušková / koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
móda

Módní přehlídka Debbie Brown bývá vždy extravagantní záležitostí a jinak tomu nebylo ani na té nejaktuálnější, kterou si nenechala ujít řada známých osobností ani eXtra.cz. Hvězdou večera byl zpěvák Jan Bendig, kterého návrhářka oblékla do sukně, nasadila mu perly kolem krku i síťové rukavičky. Nepřehlédnutelná byla jako host i Dominika Myslivcová, která připomínala makovou panenku, nebo Sharlota, která razantně změnila svůj účes. Podívejte se, jaké outfity české celebrity na tuhle událost zvolily.

Zpěvák Jan Bendig se v poslední době objevuje na řadě společenských událostí. Nedávno byl například podpořit svého bratra Marsella na premiéře filmu Banger, jak redakce eXtra.cz informovala.

Tentokrát byl středem pozornosti na přehlídce Debbie Brown, která ho oblékla do sukně po kotníky, která je aktuálně velmi diskutovaným módním kouskem, jenž nosí muži čím dál víc, a to nejen pro pohodlí. Zdá se, že i Jan Bendig se v sukni cítil skvěle, zapózoval jako profesionální model.

Výrazná ovšem nebyla pouze sukně, ale také doplňky. Na krku měl perly, na očích brýle kočičího tvaru, které byly též osázené perlami, a na rukách měl síťované rukavičky. Outfit tak na první dojem působil jako sváteční model postarší paní.

Dominika vynesla doplňky za statisíce: Sharlota změnila vlasy

Přehlídku si nenechala ujít ani Dominika Myslivcová. Krásná influencerka se oblékla do červených šatů jako pro makovou panenku. Ty doplnila černým páskem od Christiana Diora a od téhož návrháře měla i kabelku. Celková cena těchto dvou kousků přesáhla sto tisíc korun. Nehledě na luxusní hodinky značky Rolex. Doprovod jí nedělal přítel, ale kamarád, známý influencer Jakub Smrek.

Nepřehlédnutelnou osobností byla i zpěvačka a rapperka Sharlota. Jejímu outfitu dominovala bílá barva, kterou též doplnila o černé detaily. Přítomné hosty navíc zaujala svým novým účesem, který razantně zkrátila. Fanoušci se ovšem nemusí bát, že by tak radikálně střihla svou dlouhou hřívu. Sharlota se totiž vyžívá v parukách, které jí velmi sluší a se kterými ráda experimentuje.

Související články

Další články