Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Módní policie z předávání cen MTV: Které hvězdy vypadaly, že šly zrovna ven s košem? A které z nich zazářily?

Která z celebrit to přepískla a která zazářila?
+ Dalších 6 fotografií
Některé zpěvačky opravdu nemají soudnost. I přes jejich kypré postavy dokáží na sebe navléct takový pytel, který jejich nedostatky ještě víc podtrhne. Na červeném koberci místo toho, aby zazářily, tak byly všem pro smích. Naštěstí tam ale byly hvězdy, které by je ve stylingu mohly školit. Kdo byl za obludu a kdo naopak zazářil?

Každá z přítomných dam chtěla být za královnu večera. Jenže některé róby spíš připomínaly pytel, který si narychlo spíchly, aby s ním pak mohly chodit ven s košem. Nehledě na to, že byly dost nelichotivé k jejich kyprým postavám.

Ale naštěstí to bylo tak nějak vyvážené, že tam byly i zpěvačky, které měly aspoň špetku soudnosti a vážně jim to seklo a zářily na každém kroku. Ale za největší hvězdu večera byla určitě dcera Beyoncé, která ji poprvé vyvedla na takovou velkou akci.

Malá Blue Ivy se prý oblékla sama a připomínala vílu. Před fotografy se chovala jako pravá profesionálka, pózovala na všechny strany a bylo poznat, že to má po rodičích v krvi.

Ale podívejte se do naší fotogalerie na nejkrásnější a nejošklivější šaty z celého předávání hudebních cen. Možná budete přímo u vytržení.

Mohlo by vás zajímat

Další články