Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Módní policie z Plesu upírů je tady! Kdo totálně vyhořel?! A kdo už nevypadá jako Adolf Hitler?

Tak tomu se říká krvavá módní policie!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 14 fotografií
Pořekadlo Šaty dělají člověka je dodnes 100% pravdivé. I když sebekrásnější ženu obléknete do ohavných šatů, ubere jí to strašně moc na kráse, a naopak. My jsme si posvítili na naše hvězdy na premiéře Plesu upírů. Jak to dopadlo?

Premiéra muzikálu Ples upírů byla jednou z nejočekávanějších událostí letošního roku. A tak je úplně jasné, že hvězdy českého showbyznysu neponechaly nic náhodě a na tuto velkou akci se vystrojily co možná nejlépe. Dress code byl od Františka Janečka stanoven jasně – Black tie. To znamená, že od mužů se vyžaduje smoking, nikoliv oblek s kravatou, a u žen se očekává dlouhá večerní toaleta. Jelikož jsme v Čechách, tak je jasné, že ne všichni tento dress code dodrželi. Spíš byla u mnohých viděna volba malé večerní.

My jsme si pro vás připravili hvězdnou módní policii, kde vám ukážeme TOP 5 nejlepších, ale i TOP 5 nejděsivějších modelů slavnostní premiéry!

TOP 5 nejlepších modelů:

  1. Monika Babišová (42) na premiéru Plesu upírů zvolila dlouhé šaty s rudými květy. Asi tím chtěla naznačit krvavou náladu upírského plesu. Její partner Andrej Babiš (62) měl sice jen rudého motýlka, ale jako jeden z mála párů byli tito dva opravdu sladění.
  2. Moderátorka Eva Decastelo (38) byla jednou z nejkrásnějších dam večera. Podobně jako před lety Angelina Jolie zvolila semišové šaty s obřím rozparkem. Vykukující štíhlá nožka a nabitý dekolt jsou zkrátka sázkou na jistotu.
  3. Ornella Koktová (23) sice nezvolila dlouhou róbu, ale zato poprvé od těžkého období vzala na akci svého manžela Josefa Koktu. Oba se sladili tak, že spolu ladili, a to se také počítá. Navíc nový účes Josefa Kokty (59), který už nepřipomíná účes Adolfa Hitlera, je nejlepší!
  4. Lékárnice a modelka v jednom Jana Doleželová přišla na akci v empírových šatech s hlubokým výstřihem. Vzhledem k jejímu těhotenství byl její dekolt opravdu plnější než kdy předtím. Tento pohled potěšil všechny pány v okolí.
  5. Modelka Eliška Bučková (27) na akci dorazila společně se svým přítelem Jakubem Vágnerem. Oba dva dress code dodrželi do puntíku, a i přes to, že Eliška neměla hluboký výstřih, vypadala hodně sexy. Jak se říká, v jednoduchosti je krása!

TOP 5 módních trapasů:

  1. Že se šaty dají vynést několikrát za sebou, předvedla modelka Iva Kubelková (39). Jako jedna z mála sice dodržela dress code, ale celkový dojem její módní kreace působil strašně nudně. Jako kdyby vás někdo trefil uspávací šipkou. Sice své poprsí vystavila směle na odiv a pozornost fotografů jí dělala dobře, ale jiskra v oku je někdy víc než hluboký výstřih.
  2. Zpěvačka a rockerka Petra Janů dress code zvolila po svém. Místo dlouhé róby dorazila v kalhotovém overalu s obří kožešinou a dlouhými černými rukavicemi. Působila v podstatě jako Lady Gaga, která před lety přišla na akci oblečená do syrového masa. Tento mišmaš Petry Janů se opravdu nepovedl…
  3. Modelka a moderátorka Iveta Vítová, dříve Lutovská, dorazila na premiéru v dlouhé modré róbě. Na tom by nebylo nic špatného, šperky jí ladily k její róbě také. Nicméně pohled na její tělo doslova všechny přítomné šokoval! Iveta totiž vypadá, jako kdyby se od Vánoc nenajedla. Pohled na kostru oblečenou do krásných šatů není opravdu nic pěkného…
  4. Na prahu padesátky vypadá zpěvačka Leona Machálková skvěle. Bohužel neumí přiměřeně stárnout a její volba šatů byla doslova ohavná. Silonky jako ze sexshopu a laciné šaty s obří šatnou pod ňadry byly děsivé! Délka šatů byla nad kolena, což je ve zpěvaččině věku nepřípustné… Tohle už nikdy nechceme vidět!
  5. A to nejhorší peklo nakonec! To možná nejohavnější, co si vůbec žena může na sebe vzít, předvedla manželka Daniela Landy (48), Mirjam Müller Landa (47). U této ženy to už v podstatě není nic nového pod sluncem, ale i přes to se na tohle módní peklo musí ukázat. Mirjam v podstatě znásilnila předepsaný dress code, ukradla jednomu z číšníků motýlka a do toho někde v popelnici asi vyhrabala něco jako dlouhý hábit z prvního natáčení Harryho Pottera. Tohle, milé dámy, nikdy!

Související články

Další články