Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Módní policie z plesu: Na kost vyhublá Boho, úchvatná Verešová a zrzavý strašák Nosková

Tak které dámy zazářily, a které by si měly pořídit nového stylistu?
+ Dalších 46 fotografií
V pátek proběhl v Paláci Žofín jubilejní ples Prahy 1 k 100. výročí založení Československa. Podívejte se, kdo si akci nenechal ujít. Které české celebrity naprosto oslnily svým modelem, a které kompletně pohořely? Překvapilo to vůbec někoho?

Před pár dny proběhl pompézní ples Prahy 1, který se nesl v duchu první republiky. Samozřejmě, že na tak významné akci nesměly chybět přední české celebrity, které se doslova předháněly v tom, které z nich to více sluší.

Naprosto nepřehlédnutelná byla božská Andrea Verešová (37). Modelka vypadala naprosto perfektně a její róba byla nepřehlédnutelná. Doslova zářila jako princezna a nejeden přítomný muž se za ní otáčel.

To samé platí i pro Taťánu Makarenko. Její model se nesl v podobném duchu jako šaty Verešové nebo Jany Doleželové (36). Pozornost na sebe také strhla Michaela Nosková a Jitka Boho. Jenomže ne zrovna v kladném slova smyslu.

I přesto, že to Jitce ohromně seklo, tak někteří lidé se podivovali nad její hubeností. Jitka nikdy nebyla natolik vyhublá jako v současné době. Možná by nebylo od věci, kdyby nějaké to kilo přibrala.

Zpěvačka Michaela Nosková (35) znova dokázala, že nemá absolutně vkus a v módě hrozně tápe. Zvolila černé průhledné šaty, které doplnila stejně barevnou čelenkou, ale nijak neoslnila a její outfit vypadal jako ze sekáče.

Zrzavá barva vlasů bývalé soutěžící SuperStar také nesluší. Celkově působila jako podivný zrzavý strašák.

Mohlo by vás zajímat

Další články