Před pár dny proběhl pompézní ples Prahy 1, který se nesl v duchu první republiky. Samozřejmě, že na tak významné akci nesměly chybět přední české celebrity, které se doslova předháněly v tom, které z nich to více sluší.

Naprosto nepřehlédnutelná byla božská Andrea Verešová (37). Modelka vypadala naprosto perfektně a její róba byla nepřehlédnutelná. Doslova zářila jako princezna a nejeden přítomný muž se za ní otáčel.

To samé platí i pro Taťánu Makarenko. Její model se nesl v podobném duchu jako šaty Verešové nebo Jany Doleželové (36). Pozornost na sebe také strhla Michaela Nosková a Jitka Boho. Jenomže ne zrovna v kladném slova smyslu.

I přesto, že to Jitce ohromně seklo, tak někteří lidé se podivovali nad její hubeností. Jitka nikdy nebyla natolik vyhublá jako v současné době. Možná by nebylo od věci, kdyby nějaké to kilo přibrala.

Zpěvačka Michaela Nosková (35) znova dokázala, že nemá absolutně vkus a v módě hrozně tápe. Zvolila černé průhledné šaty, které doplnila stejně barevnou čelenkou, ale nijak neoslnila a její outfit vypadal jako ze sekáče.

Zrzavá barva vlasů bývalé soutěžící SuperStar také nesluší. Celkově působila jako podivný zrzavý strašák.