Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Módní policie z Playboy party: Lela ohromila výstřihem, Mykytenko průsvitným topem

Playboy party.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
galerie

V pražské restauraci Auerole proběhla Playboy Secret Lounge party, kterou si nenechala ujít spousta známých osobností. Ozdobou večírku byla playmate, která je hvězdou listopadového čísla. Na večírku zazářila i těhotná Lela Ceterová, influencerka Natália Mykytenko, rapperka Sharlota nebo hvězda Slunečné Denisa Nesvačilová s Miroslavem Hrabětem. Kdo si dal na outfitu záležet a kdo se oblékl do mikiny?   

V Praze se konala Playboy Secret Lounge party, na které nechyběly hvězdy z Česka i Slovenska. Největší pozornost na sebe strhla playmate Kristýna Táborská, která je ozdobou listopadové titulní strany časopisu Playboy.

Velkolepý večírek si nenechala ujít těhotná Lela Ceterová, která bude rodit už za pár týdnů. Lela oblékla jednoduché černé šaty s hlubokým výstřihem. K celkovému looku zvolila výrazný makeup, rozhodně tak mezi ostatními nepůsobila jako šedá myška.

Na party dorazila i hvězda show Svatba na první pohled Natália Mykytenko. Půvabná blondýnka se také zahalila do černé, avšak dala prostor i provokaci, pod sáčko oblékla průvitné body, což se ostatně na Playboy party hodí.

Sharlota ukázala snubní prsten: Adam Kajumi přišel v mikině

Rapperka Sharlota si na sebe vzala dlouhé rudé šaty, ke kterým zvolila jednoduché doplňky. Za další doplněk se může počítat i její tetování, které pokrývá celé její tělo. Redakci eXtra se také pochlubila diamantovým snubním prstýnkem.

Na večírku nechyběly ani hvězdy první řady show Like House. Zatímco ostatní pánové si dali na svých společenských outfitech záležet, Adam Kajumi usoudil, že bude fajn, když se na party dostaví v mikině a teniskách. Mezi mladými influencery nechyběla ani Anička Šulcová nebo Jenis.

Akci si dále nenechali ujít Anife Vyskočilová, Miroslav Hrabě, Denisa Nesvačilová nebo návrhář Osmany Laffita.

Související články

Další články