Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Módní policie z Oscarů: Nevkusné výstřihy, volánky i extravagance

Letošní móda na Oscarech.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Módní policie

Slavnostní předávání Oscarů v losangeleském Dolby Theatre patří k nejdůležitějším událostem v Hollywoodu. Není proto divu, že se celebrity snaží na tuto akci připravit, jak nejlépe dovedou. Jenže občas jim stylisté vyberou něco, co na červeném koberci nevypadá tak dobře. Které celebrity dle eXtra.cz svými oděvy zabodovaly a které pohořely?

Zcela nejhorší oděv vynesla britská vizážistka Julia Vernon. Ta oblékla šedý objemný top, přiléhavé kožené legíny, robustní boty a kabelku. Celé to vypadalo jako jeden velký chaos a nepomáhal tomu ani rozčepýřený účes a masivní šperky.

V jednom z nejhorších oděvů se objevila i herečka Kristen Stewart. Ta zvolila sako, krátké šortky a halenku, u níž měla zapnutý jen poslední knoflík, ukázala tak velmi hluboký výstřih. Na party by to nebyl špatný outfit, ale na prestižní předávání Oscarů, kde se očekává jistá noblesa, je to přece jen zcela mimo mísu.

Zazářila Mila Kunis i manželka Willa Smithe

Naproti tomu povedených rób bylo přece jen více. Jedna z nejlépe oblékaných byla Mila Kunis, která se objevila na udílení cen ve společnosti svého manžela Ashtona Kutchera. Zvolila starorůžové šaty na jedno rameno, které připomínaly starý Hollywood.

Svou róbou překvapila také herečka Jessica Chastain, která vynesla róbu od Gucciho inspirovanou filmem Očima Tammy Faye. Právě za tento snímek byla nominována na Oscara a vysloužila si i zlatou sošku v kategorii Nejlepší herečka v hlavní roli. Šaty měly barvy očních stínů (fialovo-zlatou), jaké nosila americká zpěvačka a televizní osobnost Tammy Faye.

Také manželka Willa Smithe Jada Pinkett Smith zazářila. Oblékla smaragdově zelené šaty s vlečkou od Jeana-Paula Gaultiera. Róba měla obrovské množství volánků, v nichž by se leckterá žena ztratila, ale Jade se podařilo vypadat dominantně a šaty vynesla s noblesou a grácií.

V galerii se podívejte na nejlepší i nejhorší outfity z letošních udílení Oscarů.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy