Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Módní policie z minisérie Volha: Žhavá Krejčíková v pánském a Tomešová jako Šmoulinka

Módní policie z premiéry seriálu Volha.
Zdroj: Herminapress, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
Módní policie

Kino Lucerna opět přilákalo herce, kteří se na premiéře seriálu Volha snažili vypadat co nejlépe. Ne všem se to ale podařilo. Například herečka Michaela Tomešová (31) dorazila v tyrkysovém overalu s balonovými rukávy, který nijak výrazně její postavě nelichotil a ve výsledku vypadala jako animovaná postavička Šmoulinky. Na další oděvy z premiéry se podívejte v galerii.

Seriál Volha si odbyl svou premiéru, kam dorazili i téměř všichni hlavní herci. Mezi nimi nechyběl herec Kryštof Hádek (41), který na červený koberec do Lucerny oblékl šedé sako a tmavě modrou košili, čímž rozhodně nic nezkazil. Ačkoliv je vidět, že Hádek se zrovna nevyžívá v módě ani pro něj není nijak extrémně důležitá, i přesto dorazil vkusně oblečen, za což má palec nahoru.

Kdo se ale na premiéře odvázal, to byla herečka Michaela Tomešová, která se nebála přivítat jaro v tyrkysovém overalu. Bohužel, střih a balonové rukávy herečce příliš nesluší a overal jí zbytečně přidává kila navíc. Zcela nesmyslně navíc k velmi extravagantnímu outfitu zvolila černou kabelku, kterou si přehodila přes sebe, a ta nejen svým vzhledem, ale i barvou, působila příliš tvrdě. Otevřené sandálky na podpatku nejsou špatnou volbou, ale k overalu by se hodily spíše lodičky se zavřenou špičkou, které by opticky prodloužily nohu.

Žhavá Krejčíková

Herečka Aneta Krejčíková (31) vypadala stylově. Na sobě měla volný hnědý oblek, který sice působí pánským dojmem, ale herečka mu dodala prvky ženskosti. Pod sako si například vzala jen černou podprsenku, nechyběly ani černé lodičky a aby udělala outfit zajímavějším a dala mu nějakou proporci, na zápěstí si přes sako navlékla mohutné náramky. Krejčíková tak ukázala, že sexy lze vypadat i v oversized pánském obleku, jen se k tomu musí zvolit správné doplňky.

Na premiéru dorazil i herec Bohumil Klepl (64), a to v tmavé košili, s tmavými kalhotami a hnědým páskem, čímž neurazil, ale ani nenadchnul. Pánové by se mohli posunout do 21. století, jejich outfity často působí zastarale. Lze totiž vypadat elegantně, ale zároveň moderně.

Na další oděvy z premiéry se podívejte v galerii.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy