Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Módní policie z iMuchy: Ladná Lilia, Tomešová s ďábelským výstřihem a ubrus Lounová

Módní policie z iMuchy: Ladná Lilia, Tomešová s ďábelským výstřihem a ubrus  Lounová
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
módní policie
V Obecním domě v Praze se konala vernisáž výstavy iMucha. Událost si nenechaly ujít známé české osobnosti, mezi které patřila moderátorka Gábina Partyšová (42), herečka Míša Tomešová (29), Lilia Khousnoutdinova (32) nebo epidemiolog Roman Prymula (56). Které z celebrit svým outfitem ohromily a kdo naopak zcela propadl?

Hvězdy večera

Vernisáž výstavy iMucha v Obecním domě přilákala spoustu známých osobností a především dámy si daly záležet na svých modelech. Na výstavě svým outiftem zaujala moderátorka Gábina Partyšová (42), která zvolila ladné růžové šaty, ve kterých jí to moc slušelo.

Pozadu nezůstala ani žena miliardáře Karla Janečka (47) Lilia Khousnoutdinova, která v dlouhých barevných šatech působila jako éterická víla. Po delší době do společnosti vyrazila i bývalá hvězda Ulice Míša Tomešová, která zvolila velmi odvážný outfit s hlubokým dekoltem.

Máma dvou rošťáků má po porodu perfektní postavu a na to, že občas s výběrem oblečení šlápne vedle, to tentokrát vychytala. Vernisáž si nenechala ujít ani topmodelka Petra Němcová (41), která vsadila na černou klasiku.

Elis Mraz napravila reputaci a Olga Lounová oblékla halucinogenní retro

Zpěvačka Elis Mraz schytala kritiku za svůj model, který oblékla na Miss Czech Republic, a tak se snažila na výstavě napravit reputaci. Pravda, bylo to o něco lepší než minule, ale pořád tomu něco chybí a něco zase přebývá.

Tentokrát to nevychytala ani sympatická zpěvačka Olga Lounová, která si na sebe oblékla podivný halucinogenní retro obleček, který frčel maximálně v roce 2003. V té době jsme všichni milovali kárované hadry a už tehdy to bylo špatně. Ale jako ubrus se to u babičky furt dá použít!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy