Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Módní policie z Grammy 2020: Billie Eilish jako porybný a dokonalá Ariana Grande

Módní policie z Grammy 2020: Billie Eilish jako porybný a dokonalá Ariana Grande
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
Grammy 2020
Předávání prestižních cen Grammy 2020 je vždy velkou událostí a na letošním galavečeru bylo rozdáno 84 sošek. Přítomné hvězdy se snažily upoutat pozornost svými modely, které byly převážně nepřehlédnutelné, ale ne vždy v dobrém slova smyslu. Dokonalý půvab v mohutných šatech předvedla Ariana Grande (26), která snad nikdy nešlápla vedle. Snaha upoutat na sebe pozornost v mnohých případech nedopadla vůbec dobře. Své by o tom mohla vyprávět Cardi B (27) nebo Billie Eilish (18).

Hvězdy večera

Naprosto okouzlující byla Ariana Grande v modelu od návrháře Giambattisty Valliho. Zpěvačka platí za jednu z nejlépe oblékaných celebrit. Ariana se vždy snaží, aby byl její model nepřehlédnutelný, ale zároveň si dá záležet na vkusu. Tahle kráska se snad na veřejnosti neukázala v něčem, za co by se musela stydět.

Podobně je na tom čokoládová modelka Chrissy Teigen, manželka zpěváka Johna Legenda, která vystavila své křivky v šatech s hlubokým výstřihem a maxirozparkem. S výběrem slavnostního modelu byla tentokrát zdrženlivější Dua Lipa. Ta vsadila na jednoduchý bílý model, který neurazil, ale nijak výrazně nepřekvapil.

Modelka Alessandra Ambrosio oblékla na udílení cen Grammy originální černo-bílý model, který odhaloval její dlouhé a štíhlé nožky. Na pohodlnou klasiku vsadila na udílení Grammy 2020 i Heidi Klum, kterou na červený koberec doprovodil manžel Tom Kaulitz spolu s jeho bratrem Billem.

Módní halucinace

Jako každý rok se na Grammy 2020 objeví celebrity, které výběrem svého modelu šlápnou úplně vedle. Své by o tom mohla vyprávět Cardi B, která měla na sobě šaty jako z vykřičeného domu. Navíc model nebyl evidentně přizpůsoben jejím obřím vnadám, které v růžových titěrných šatech držely pouze silou vůle a manžel zpěvačky musel hlídat každou situaci, aby nedošlo k faux pas.

S módou si nedělá příliš velkou hlavu ani Billie Eilish, která v halucinogenním zeleném modelu připomínala porybného. Billie je známá svým podivným stylem, na kterém si zakládá, a spousta fanoušků ji obdivuje. To ale neznamená, že je u zpěvačky vše v pořádku. V jejím případě se totiž o vkusu nedá mluvit ani v nejmenším.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy