Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Módní policie z Emmy 2021: Tohle jsou největší strašáci, kteří na udílení cen přišli

Módní policie z Emmy.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Módní policie

Prestižní udílení cen Emmy proběhlo 19. září v Los Angeles. Na akci dorazily osobnosti vystrojené do honosných rób, ale ne všem se podařilo zazářit. Některé celebrity spíše než na červený koberec vypadaly, jako když míří do nočního klubu nebo do cirkusu.

Udílení cen je vždy důležitou společenskou událostí, na kterou se pozvané celebrity připravují několik týdnů i měsíců dopředu. Musí si rozmyslet, jaké šaty obléknou nebo jaký make-up, doplňky a účes zvolí. Jinak tomu nebylo ani u cen Emmy, které oceňují nejlepší televizní počiny. Letošní ročník ovládl seriál Koruna či Ted Lasso.

Inspirace Woodstockem

Ne všem celebritám se ale podařilo vypadat na akci dobře. Jeden z nejodvážnějších a zároveň nejhorších outfitů oblékla pianistka Our Lady J (36). Zvolila zcela průsvitné černé šaty doplněné o mohutný korzet, čímž zcela odhalila svá prsa.

Americká herečka Aidy Bryant (34) sice měla zakryté choulostivé části svého těla, ale ani její varianta nebyla zcela úspěšná. Vybrala si zelené šaty s květinovými nášivkami připomínající éru festivalu Woodstock. Kvůli jejich rovnému střihu ji šaty dělaly ještě širší, proto pokud by přidala pásek, určitě by jí to alespoň krapet pomohlo.

Extravagantní volba pro muže

Herec Carl Clemons-Hopkins byl na cenách velmi extravagantní. Zvolil volné černé šaty, bílou košili se spadlými rameny a fialovo-žlutý pásek, jehož konce částečně tvořily dojem, že má na sobě herec sukni. Rozhodně se jedná o zajímavou a velmi diskutovanou módní kreaci.

Americká herečka Issa Rae (36) se také nebála odvážného modelu a zvolila dlouhé průsvitné šaty s hlubokým výstřihem. Její volba byla zřejmě nejlepší ze všech odprezentovaných v tomto článku, ale přesto mohla udělat lépe. Na akci takového rozměru se hodí něco slavnostnějšího nebo zajímavějšího. Šaty na nositelce působily nudně a nezachránily to ani šperky.

Související články

Další články